Rezultate te kerkimit per termin: +Geron +Veliu

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.461Z

Babalja, Prokuroria merr nën hetim deputetin Ervin Salianji

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka reaguar pas videos së publikuar nga deputeti i PD, Ervin Salianji, ku shfaqet Fredi Alizotaj, kunati i Albert Veliut i njohur si Babalja në lidhje me audio-përgjimin. Nëpërmjet një deklarate për shtyp Krimet e Rënda bëjnë me dije se Alizoti është shoqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.460Z

Babale, Prokuroria merr nën hetim Ervin Salianjin

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka reaguar pas videos së publikuar nga deputeti i PD, Ervin Salianji, ku shfaqet Fredi Alizotaj, kunati i Albert Veliut i njohur si Babalja në lidhje me audio-përgjimin. Nëpërmjet një deklarate për shtyp Krimet e Rënda bëjnë me dije se Alizoti është shoqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.462Z

Arrestohet në Kosovë Babalja

Protagonisti kryesor i çështjes së audio dhe video përgjimeve ndaj vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, është arrestuar në Kosovë. Alfred Veliu, i njohur ndryshe si “Babalja”, ishte shpallur në kërkim nga policia shqiptare për dëshmi të rreme dhe sot ndodhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.454Z

 Babalja,Përgjimet: Alfred Alizoti pranon se u shtir si vëllai i Fatmir Xhafajt

  Përgjimet janë pjesë e fashikullit hetimor dhe përkojnë me kohën kur dëshmitari X, Albert Veliu, kishte aplikuar për azil politik në Kosovë. Në 6 qershor, zhurma politike po kryqëzonte ministrin e Brendshëm dhe kur Albert Veliu gjendej në Kosovë, ai flet me Fredi Alizotin për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.456Z

Babalja, përgjimet: Alfred Alizoti pranon se u shtir si vëllai i Fatmir Xhafajt

  Përgjimet janë pjesë e fashikullit hetimor dhe përkojnë me kohën kur dëshmitari X, Albert Veliu, kishte aplikuar për azil politik në Kosovë. Në 6 qershor, zhurma politike po kryqëzonte ministrin e Brendshëm dhe kur Albert Veliu gjendej në Kosovë, ai flet me Fredi Alizotin për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.474Z

Lulzim Basha dhe disa deputetë të PD janë mbajtur në përgjim nga policia

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka thënë sot  në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo” se kryedemokrati Lulzim Basha dhe disa deputetë të PD janë përgjuar për disa kohë nga policia e shtetit. Sipas tij përgjimet janë bërë pas publikimit nga opozita të audiopërgjimit të pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.964Z

Babalja, Salianji në Prokurori: Akuzohem se denoncova trafikantin

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka deklaruar se është marrë si i pandehur se ka denoncuar trafikantët e drogës me gjithë gazetarin Jetmir OOldashi. Pasi ka dalë nga Prokuroria e Tiranës, ku është marrë si i pandehur për çështjen Babale, Salianji ka thënë se pasi t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama