Rezultate te kerkimit per termin: +Gerten

Meta: total 253 / total_found 253 / time 0.000 / keyword[0] gerten / docs[0] 253 / hits[0] 403 /
No Pic available
  • 2013-03-09

LYNX: Na kane vjedhur idete, te tjere presin pas dere Albina Gjergji

LYNX eshte nje nga grupet e rock-ut shqiptar me te pelqyer nga te rinjte dhe jo vetem! Nuk bejne kompromise me muziken, jane kreative, bashkepunojne ne harmoni me njeri-tjetrin dhe udhehiqen nga motoja “cilesia ben diferencen”! Ne fund te dhjetorit qe kaloi djemte e LYNX paten premtuar startin

Franceska i jep porosi Gentes nese te largohet sonte Genta Vetem Liamin kam si vella ne BB
  • 2012-05-19

Franceska i jep porosi Gentes nese te largohet sonte Genta Vetem Liamin kam si vella ne BB

Banoret qendrojne ne kopesht duke marre rreze dielli e pershendesin njeri-tjetrin me kenget qe degjojne ne sfond. Franceska kujton Gerten dhe hamendeson se cfare mund te jete ajo duke bere tani. Gentes nga ana tjeter Franceska i jep porosi qe nese del sonte nga shtepia e BB tia perqafoje fort ba

Liami Ia arrita ta nxjerr Francesken ne nominim Franci Genta e Erioni afersisht te njejte
  • 2012-05-17

Liami Ia arrita ta nxjerr Francesken ne nominim Franci Genta e Erioni afersisht te njejte

Franceska e Liami qendrojne ne sallon teksa ajo kerkon te dije nga Liami arsyen per te cilen e ka nominuar. Liami pergjigjet se ka dashur te shikoje se bashku ne nominim Francesken dhe Ermalin. Franceska pyet Ia arrite qellimit e Liami pergjigjet se kete gje ka dashur ta arrije Ermali javen e kaluar

Liami e Genta kujtojne momentet e bukura ne BB Erioni Nuk kthehem me ne Greqi
  • 2012-05-17

Liami e Genta kujtojne momentet e bukura ne BB Erioni Nuk kthehem me ne Greqi

Genta shkon ne krevatin e Liamit e fillon te flase me te per menyren se si ajo e mendon jeten duke thene kete here se shpreson qe te lidhet serish me Rubensin. Te dy bashke kujtojne castet me te bukura qe kane jetuar me njeri-tjetrin brenda shtepise. Atyre nuk u besohet qe ketij edicioni po i vjen f

Opinione per Gerten-Arbri Gerta me acaron
  • 2012-05-12

Opinione per Gerten-Arbri Gerta me acaron

Gerta e Ermali debatojne gjate per politiken e ne fund sqarojne te gjitha qe thone madje edhe ofendimet qe i drejtojne njeri-tjetrit here pas here. Gerta sqaron Ermalin se asaj nuk i interesojne fare tema te tilla politike dhe prandaj nuk donte qe ta vazhdonte diskutimin. Ermali nga ana tjeter i tho

Loja me shishe Arbri Jashte mik te ngushte Liamin Genta Sjam e lidhur me Rubensin Franci Banori qe me pelqen Liami
  • 2012-05-12

Loja me shishe Arbri Jashte mik te ngushte Liamin Genta Sjam e lidhur me Rubensin Franci Banori qe me pelqen Liami

Banoret ne kuzhine jane duke diskutuar me njeri-tjetrin per filmat horror qe kane pare duke treguar subjektin e ndonje filmi qe i ka mbetur ne kujtese. Ndersa me vone Genta tregon per heren e pare qe ka shkuar ne nje pub ne Tirane. Ajo thote se eshte ndier shume ne siklet edhe per faktin se nuk

Sonte nje spektakel i vertete muzikor ne BB Klip me komente per te nominuarit
  • 2012-05-12

Sonte nje spektakel i vertete muzikor ne BB Klip me komente per te nominuarit

Sonte nga shtepia e BB do te largohen dy banore te dy nga nominimi javor. Gjithashtu sonte banoret do te vihen perballe nje zgjedhjeje te veshtire e cila do te percaktoje qendrimin e tyre ne finale. Gjate mbremjes do te kete shume surpriza dhe dy mysafire nga The Voice of Albania do te hyjne ne shte