Rezultate te kerkimit per termin: +Gerti +Bogdani

Total: 1518
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.526Z

Gerti Bogdani Protestat e opozites humbje kohe

14-11-2010 / Gazeta 55 Gerti Bogdani deputet i Partise Demokratike ka dale dje ne nje deklarate per shtyp duke i bere thirrje opozites kundrejt nismave qe ata kane marre per rrezimin e qeverise Berisha. Pas deklarates se Spartak Ngjeles ne emer te opozites menjehere ka reaguar deputeti demokra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.669Z

Gerti Bogdani respekton "ladies first"

Me sa duket e respekton realisht shprehjen "ladiest first" (ne filim zonjat). E kemi fjalen per Kryetarin e Njesise Bashkiake nr. 9, Gerti Bogdani, i cili shfaqet ne shoqerine e te fejuares. E duke qene nje djale me edukate dhe formim perendimor, me sa duket Gerti nuk eshte nga ata, qe shprehjen e h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.512Z

Gerti Bogdani jep dorëheqjen si zëdhënës i PD

Gerti Bogdani deklaroi sot se largohet nga posti i zëdhënësit të PD dhe do të angazhohet në marrëdhëniet me jashtë, të kësaj partie. Vendin e Bogdanit e zuri Erla Mehilli e cila deri më sot ishte zëdhënësja e Ministrisë së Transporteve. TIRANE- Zëdhënësi i Partisë Demokrati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.699Z

Gerti Bogdani: Si mund të shahet vendi yt jashtë shtetit?

Për deputetin demokrat, Gerti Bogdani, sharja e vendit jashtë shtetit, është një blasfemi. Duke folur në një intervistë për Ora Neës, duke iu referuar incidentit të Vjenës, Bogdani ka thënë se Rama ka dëmtuar rëndë imazhin e Shqipërisë. Për këtë arsye, sipas ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.661Z

Komisioni ad hoc për Vettingun, Gerti Bogdani zëvendëson Tabakun

Deputeti i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani ka zëvendësuar Jorida Tabakun në komisionin ad hoc për Vettingun. Miratimi i Gerti Bogdanit është bërë gjatë seancës së sotme në Kuvendin e Shqipërisë, e thirrur me urgjencë nga 1/5 e deputetëve të kuvendit. Jorida Tabaku e ka pasur të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.561Z

Ndryshime në PD, Gerti Bogdani në FRPD, Erla Mëhilli, zëdhënëse

Partia Demokratike pësoi dje një ndryshim në strukturën e saj të brendshme organizative. Gerti Bogdani nuk do të jetë më zëdhënësi i PD-së, por në vend të tij do të jetë Erla Mëhilli, ish-zëdhënësja e Ministrisë së Transporteve. Gerti Bogdani, njëkohësisht kryetar i minibashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.161Z

Procesverbalet për devijimin e lumenjve/ Gerti Bogdani nxori nga Kuvendi materialin sekret

Një ditë më parë, e përditshmja Panorama publikoi një material sekret nga Komisioni i Jashtëm i Kuvendit të Shqipërisë, në lidhje me kërkesën e Maqedonisë dhe Greqisë për devijimin e lumenjve Drini i Zi dhe Vjosa. E përditshmja Dita shkruan se materialin sekret e ka nxjerrë nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama