Rezultate te kerkimit per termin: +Get +Fooled +Again

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.274Z

“Stairway To Heaven” kënga më e mirë e të gjitha kohërave

LONDER- Kënga e Led Zeppelin, “Stairway to Heaven”, është votuar si kënga rock më e mirë e të gjitha kohërave nga britanikët. Dëgjuesit e radios Absolute Classic Rock kanë renditur hitin e Led Zeppelin si këngën më të mirë . Hiti klasik i Led Zeppelin, që daton nga album

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.223Z

Sondazh, “Stairway To Heaven” kënga më e mirë e të gjitha kohërave

LONDER- Kënga e Led Zeppelin, “Stairway to Heaven”, është votuar si kënga rock më e mirë e të gjitha kohërave nga britanikët. Dëgjuesit e radios Absolute Classic Rock kanë renditur hitin e Led Zeppelin si këngën më të mirë . Hiti klasik i Led Zeppelin, që daton nga album

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.610Z

SPECIALE/ 100 këngët më të bukura dhe më të famshme të të gjitha kohërave

Këngët ndërkombëtare që kanë qenë kolona zanore të jetëve tona: Nga Frank Sinatra tek Beatles, nga Led Zeppelin tek U2… Revista italiane Panorama ka përzgjedhur 100 këngët më të bukura dhe më të famshme nga vitet 50 e deri më sot. këto këngë kanë të përbashkët bukurinë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama