Rezultate te kerkimit per termin: +Get

Meta: total 633 / total_found 633 / time 0.000 / keyword[0] get / docs[0] 633 / hits[0] 713 /
Karuseli bllokohet 80 m mbi ujë, udhëtarët mbesin 4 orë në ajër (Video)
  • 2019-02-20

Karuseli bllokohet 80 m mbi ujë, udhëtarët mbesin 4 orë në ajër (Video)

Një udhëtim në SeaWorld në San Diego arriti lartësi të tmerrshme për 16 persona, të cilët u bllokuan 80 metra në ajër pas një problemi teknik të karuselit. #breaking: Right now people are being rescued from @SeaWorld San Diegos Bayside Skyride after 16 people, including kids get stuck

Neymar shpërthen në lot për ditëlindje: Do të doja një kavilje të re!
  • 2019-02-05

Neymar shpërthen në lot për ditëlindje: Do të doja një kavilje të re!

Neymar Jr. Po përjeton një nga momentet më të vështira të karrierës së tij, teksa është dëmtuar sërish në këmbën, e cila e la jashtë fushave të blerta për shumë muaj gjatë vitit të shkuar. El Ney ka nisur terapinë për tu rikuperuar nga dëmtimi, por në festën e tij të ditë

Bregu, apel europianëve: Vizitoni Tiranën, nuk do zhgënjeheni (Video)
  • 2019-01-20

Bregu, apel europianëve: Vizitoni Tiranën, nuk do zhgënjeheni (Video)

Majlinda Bregu nuk e ka harruar Tiranën. Nga Sarajeva ku ka nisur zyrtarisht punën si Sekretare e Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, ish-ministrja e Integrimit promovon kryeqytetin përmes një mesazhi në rrjetin social Instagram. Bregu tregon atmosferën e ngrohtë që ofro

Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillesen! (Video)
  • 2019-01-11

Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillesen! (Video)

Për t’u rikthyer disi humorin tifozëve të Barcelonës pas humbjes ndaj Levantes në Kupën e Spanjës, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. Mesfushori i cili në këtë sfidë u aktivizua si qëndërmbrojtës dhe portieri holandez në sekondat e fundit të shtesës në pjesën

Breshëri sulmesh ndaj Macron, Trump: Po mësonit gjermanisht, ju shpëtoi SHBA
  • 2018-11-13

Breshëri sulmesh ndaj Macron, Trump: Po mësonit gjermanisht, ju shpëtoi SHBA

“Ata filluan të mësonin gjermanishten në Paris, para se SHBA ti vinte në ndihmë”. Kjo ishte ironia më e ashpër që Donald Trump i dedikoi të martën në Twitter, homologut të tij francez Emmanuel Macron, duke konfirmuar edhe njëherë se krisja në marrëdhëniet SHBA-Francë ë

Buzëqeshi në Paris, Trump shpërthen kundër liderëve të BE sa zbret në SHBA
  • 2018-11-12

Buzëqeshi në Paris, Trump shpërthen kundër liderëve të BE sa zbret në SHBA

Qëndroi krah tyre dhe i përshëndeti ngrohtësisht para kamerave në ceremoninë që shënoi 100-vjetorin e përfundimit të Luftës së Parë Botërore në Paris, por Donald Trump ka shpërthyer duke shprehur hapur gjithë inatin e tij me liderët europianë menjëherë pasi avioni i tij zbriti n

No Pic available
  • 2018-10-17

Tym në avionin ku ndodhej Melania Trump, bën ulje të detyruar në Maryland

Avioni presidencial me të cilin udhëtonte Zonja e Parë e SHBA-ve, Melania Trump u detyrua të kthehej për të ateruar në një aeroport ushtarak, 10 minuta pasi ishte ngritur në fluturim, pasi kabina e avionit u mbush me tym. “Çdo gjë është në rregull, dhe të gjithë janë të sigur