Rezultate te kerkimit per termin: +Get

Total: 964
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.577Z

Kinematografi/ Blerim Destani me "Get Low" në Festivalin e Filmit në Toronto

Në programin e Festivalit të 34-të të Filmit në Toronto do të shfaqet edhe filmi "Get Low", një vepër e re kinematografike ku aktori shqiptar Blerim Destani interpreton përkrah legjendës së filmit, Robert Duvall. Skenari i filmit është shkruar nga C. Gaby Mitchell, Chris Pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.745Z

U2, "Get on your boots" transmetohet ne radio

Perfundon pritja e gjate e fansave te grupit irlandez U2 per te degjuar nje kenge te re. Qe prej dites se sotme, ne radiot e mbare botes eshte transmetuar kenga "Get on your boots", pjese e albumit "No line on the Horizon" qe pritet te dale ne muajin mars. Pjesa eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.096Z

"Get smart "në kinema Millenium

"Get Smart" është një film përshtatës I vitit 2008 për serinë parodike televizive të vitit 1960, me të njëjtin emër nga Mel Brooks dhe Buck Henry. Yjet e filmit janë Steve Carell në rolin e Maxëell Smart dhe Anne Hathaëay si agjentja 99 (agent 99). Alan Arkin, I cili gjithashtu ka p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.123Z

Did we get the message?

“We got the message!” “E morëm mesazhin!”- do ta mbyllte kronikën e tij gazetari i njërit prej kanaleve të shumta televizive, ndërsa kishte përshkruar me pasion lajmin se stafi i ambasadës britanike në Tiranë kishte pastruar pllajën e vogël pranë ish-Kampit të Punëtorëve në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.275Z

Kori i Policëve ruse këndonkëngën “Get lucky” të Daft Punk

Kori i policisë ruse, këndon këngën “Get lucky” të Daft Punk. Përpara disa kohësh kori i ushtrisë ruse, kënduan një cover me versionin e këngës skyfall të Adele, kolonë zanore të filmit me James Bond.Duke parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.166Z

LSI: PD and destructive elements of the opposition are hindering us to get out of the crisis we are in

The Socialist Movement for Integration has accused some elements of the opposition of trying to hinder the solution of the crisis where the political class of Albania has entered. In a press conference the vice head of LSI Sokol Axhemi emphasised the engagement of his party to solve the crisis a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.561Z

Çifti lë punën e mirë për të udhëtuar nëpër botë, tani pastron tualetet për ushqim

Një cift i cili la punën me pagë të mirë për të udhëtuar në botë tani është duke pastruar tualetet e ashpra për të fituar bukën e gojës. Chanel Cartell dhe Stevo Dirnberger u larguan nga Afrika e Jugut gjashtë muaj më parë për të parë se sa larg mund të iknin prej shtëpisë s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama