Rezultate te kerkimit per termin: +Getoar +M

Total: 208
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.805Z

Fenix me Getoar Selimin

Data 22 dhjetor do të sjellë në ekranin e Klan një tjetër version të “Feniks”, këngës që është përfolur dhe ka aq shumë klikime në “ Tuna dhe Cosman kësaj rradhe do të prezantojnë një remix n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.838Z

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca fotografohen sot në Aeroportin e Bazelit

Getoar Selimi i grupit Baba Star duket se është në lidhje të qëndrueshme me Marina Vjollcën. Ata janë fotografuar sot në aeroportin e Bazelit, në një udhëtim tranzit. Geotari dhe Marina kanë kohë që përfliten për lidhjen e tyre në mediet rozë, pasi ata ende nuk e kanë konfirmua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.056Z

Getoar Selimi single, “zhvendoset” në Tiranë

TIRANE- Lideri i Babastars, Getoar Selimi duket se ka lënë për ca kohë Prishtinën për të shijuar jetën në kryeqytetin shqiptar. Reperi i njohur, i përfolur për lidhjet e tij të herë-pas-hershme me femrat e showbiz-it kosovar, duket se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.565Z

Getoar Selimi: Unë jam i pari

Transmetuar më 26.06.2016 - 18:46 Getoar Selimi ka publikuar një foto në Instagram, ku u tregon rivalëve se ata vijnë pas tij. Gatoari thotë se qëndron në vendin e aprë, madje edhe në vendin e dytë, e me radhë deri n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.303Z

Getoar Selimi nesër mbush... (Foto)

Reperi i njohur kosovar Getoar Selimi i njohur si Ghetto Geasy për publikun shqiptar nesër feston ditëlindjen. Sot ka postuar një fotografi në Instagram ku ka paralajmëruar koncertin e tij të radhës nesër më 3 Korrik. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.445Z

Getoar Selimi: Ndryshoni veten, më pas botën

Reperi i Baba Stars, Getoar Selimi, përveç fotove të ndryshme, herë pas here poston edhe thënie të ndryshme në profilet e tija, në rrjetet sociale. Ndonjeherë këshilla, e ndonjeherë “fllesha”, Getti, mundohet çdo herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.468Z

Fansat e Getoar Selimit me lot në sy (Foto)

Pas lajmit se Getoar Selimi i njohur si Ghetto Geasy, sot ka kërkuar ndihmë në spital pas dhimbjeve të forta të barkut, fansat e tij kanë filluar të shqetësohen. Njëri nga ta është edhe Driton Beqiri nga Istogu, i cili me të lexuar lajmin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama