Rezultate te kerkimit per termin: +Gezimi

Total: 597
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.123Z

Gezimi mund te demtoj zemren tuaj

Transmetuar me 03042016 - 1811 Nje studim zviceran thekson se ashtu si stresi qe shkakton dhimbje gjoksi dhe veshtiresi frymemarrjeje edhe gezimi mund ta beje nje gje te tillebr br Nga te dhenat ka rezultuar se 1 ne 20 raste te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.860Z

Gezimi, nje jete ne karrige me rrota

Eshte vetem 30 vjec, por fati e ka detyruar qe te perballet me paaftesine fizike te ecjes. Gezim Metaliaj, megjithate, nuk e ka humbur shkelqimin ne sy. Sadoqe shume vite me pare te ardhmen e kishte menduar krejt ndryshe, duke e projektuar sipas endrrave te tij, Gezimi duket se eshte "me kembe ne to

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.980Z

Coelho Gezimi ka me teper vlere se fitimi material

Nga Express me 21 nentor 2010 ne ora 2018 Per autorin e romaneve best-seller Paulo Coelho Alkimisti gezimi dhe gatishmeria per te ndihmuar te tjeret kane me shume vlere se sa fitimi material. Jeta nuk mund te matet me fitimin material qe grumbullon i tha gazetes Frankfurte Rundschau braziliani q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.701Z

Ekspozita artistet e Gezimi i syrit shkelqejne ne Hungari

Boten e tyre e kane shprehur me ngjyrat e piktures dhe kane dhene mesazhin e duhur tek juria e cila ka nderuar tre artistet e vegjel shqiptare te grupit Gezimi i syrit me tre medalje. Ne muajt korrik dhe gusht ne Zanka te Hungarise u zhvillua Ekspozita Nderkombetare e Piktures Ylberi 2010 e cila ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.913Z

Shkrimtari Coelho Gezimi ka me teper vlere se fitimi material

Per autorin e romaneve best-seller Paulo Coelho Alkimisti gezimi dhe gatishmeria per te ndihmuar te tjeret kane me shume vlere se sa fitimi material. Jeta nuk mund te matet me fitimin material qe grumbullon i tha gazetes Frankfurte Rundschau braziliani qe ne vendlindjen e tij ndihmon femijet e lagj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.380Z

Gezimi i Kashtes padit Garden e Republikes

Autori i Lajmit: Red. Pak jave pasi ka rifituar lirine, Gezim Salillari, apo i njohur ndryshe si Gezimi i Kashtes, ka trokitur ne dyert e gjykates, kesaj radhe duke ngritur vete ai nje padi. Garda e Republikes eshte paditur prej 40 vjecarit sipas nje kerkese te bere prej tij, ku ai i kerkon ketij i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.114Z

“Qendroni ne lartesine e nje gezimi te permbajtur”

Kryeministri Sali Berisha vleresoi dje se "kombi shqiptar po perjeton nje nga momentet me te shumepritura e me te gezueshme te historise se tij, sic eshte kurorezimi i pavaresise se Kosoves". Deklarata erdhi ne nje takim me kryetarin e Komunes se Gjakoves, Pal Lekaj. Berisha beri thirrje qe “te gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama