Rezultate te kerkimit per termin: +Giannit

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] giannit / docs[0] 5 / hits[0] 5 /
Ancelotti:
  • 2016-09-03

Ancelotti: "Të fitosh zemrat, mendjet dhe ndeshjet

Qendra për Hapje dhe Dialog (COD) në Kryeministri mirëpriti mbrëmjen e sotme trajnerin italian të futbollit Carlo Ancelotti, të ftuarin e posaçëm të kryeministrit Edi Rama, me të cilin zhvilluan një bashkëbisedim me personalitete nga bota e sportit, publicistikës, politikës, trupit di

Për ekipin kombëtar që na bën të gjithëve krenarë
  • 2015-10-10

Për ekipin kombëtar që na bën të gjithëve krenarë

Fjala e Kryeministrit edi Rama në ceremoninë e dhënies së titullit Doctor Honoris Causa, trajnerit të ekipit kombëtar të futbollit, Gianni De Biasi "Kam humbur më shumë se 9 mijë gjuajtje në karrierën time. Kam humbur pothuajse 300 ndeshje. 26 herë më është besuar gjuaja e fundit dh

Rama: Ndeshja me Serbinë, vendimtare për të bërë diferencën dhe për të treguar se dimë të respektojmë kundërshtarin
  • 2015-10-07

Rama: Ndeshja me Serbinë, vendimtare për të bërë diferencën dhe për të treguar se dimë të respektojmë kundërshtarin

- Gjatë ceremonisë së dhënies të titullit Doctor Honoris Causa, trajnerit të ekipit kombëtar të futbollit, Gianni De Biasi -TIRANË, 3 Tetor/ATSH/.- Kryeministri Edi Rama mori pjesë të shtunën në ceremoninë e dhënies së titullit Doctor Honoris Causa, trajnerit të ekipit kombëtar të

Ribery bën "sherr" në stërvitje
  • 2013-07-05

Ribery bën "sherr" në stërvitje

Frank Ribery po përkujdeset për atmosferën te Bayern Munchen. Ylli francez është parë duke bërë një truk qesharak me bashkëlojtarin e tij, Diego Contento. Ribery bashkë me Contenton i'a montuan fizioterapeutit Gianni, të cilin e rrëzua

Fati i Fatmirës
  • 2008-06-11

Fati i Fatmirës

  Romani i kritikut Oliviero La Stella, përralla e jetës së një vajze shqiptare në Italinë e errët “Sajmir”, titullohej filmi i Francesco Munzit që ndiqte jetën e një adoleshenti shqiptar në Itali, i ngasur nga krimi, gati i destinuar për të përfunduar përgjithmon