Rezultate te kerkimit per termin: +Gigi +Hadid

Total: 214
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.533Z

Gigi Hadid harron të veshë reçipetat

Gigio Hadidi  do të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe këtë e ka shfaqur herën e  fundit gjatë daljes së saj në Manhatan. 22 -vjeçarja është fotografuar nga paparacët teksa ka dalë nga makina për të shkuar në apartament , bashkë me nënë e saj Yolanda Hadid. E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.101Z

FOTOT/ Gigi Hadid i nxjerr në shesh

Gigi Hadid ka treguar shumë me veshjen e saj. Modelja 20-vjeçare është fotografuar ndërsa merrte pjesë në koncertin e Taylor Sëift në Los Angeles. Ajo kishte zgjedhur të vishte një kanatiere, që i nxirrte në pah gjoksin.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.499Z

Gigi Hadid poston nudo për fansat

Gigi Hadid e di kur është koha dhe vendi për tu shfaqur nudo. Dhe, me sa duket, kjo ishte koha dhe vend ii duhur për modelen e mahnitshme të bënte një selfie e zhveshur. Bukuroshja bjonde, e cila është në takim me Joe Jonas, ngriti temperaturat teksa postoi një foto në Instagram. Ajo u s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.960Z

FOTOT/ Gigi Hadid zhvishet komplet për Sports Illustrated

Ajo është vajza e Yolanda Foster, prezantuese, modele, dizajnere mode. Por edhe vetë Gigi Hadid po ndjek gjurmët e mamasë. Modelja 19- vjeçare ka vendosur që të zhvishet për revistën Sports Illustrated. Aktualisht ajo është e lidhur me këngëtarin kanadez, Cody Simpson.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.803Z

Gigi Hadid poston foto nudo për fansat

Gigi Hadid e di kur është koha dhe vendi për tu shfaqur nudo. Dhe, me sa duket, kjo ishte koha dhe vend ii duhur për modelen e mahnitshme të bënte një selfie e zhveshur. Bukuroshja bjonde, e cila është në takim me Joe Jonas, ngriti temperaturat teksa postoi një foto në Instagram. Ajo u s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.033Z

FOTOT/ Format bombastike të Gigi Hadid

Gigi Hadid ka treguar format e saj bombastike. Ajo ka pozuar për një set të ri fotosh. 20-vjeçarja konsiderohet një nga modelet më seksi të momentit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.591Z

FOTOT/ Format super seksi të Gigi Hadid

Gigi Hadid ka qenë një ndër modelet pjesmarrëse në javën e modës në Nju Jork. Me këtë rast, modelja 20-vjeçare ka treguar format e saj seksi.  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama