Rezultate te kerkimit per termin: +Gijonit

Meta: total 84 / total_found 84 / time 0.000 / keyword[0] gijonit / docs[0] 84 / hits[0] 101 /
Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit
  • 2017-02-21

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

Atletico, fitore e çmendur ndaj Gijon
  • 2017-02-18

Atletico, fitore e çmendur ndaj Gijon

5 minutat më të çmendura të karrierës së Kevin Gameiros te Atletiko i dhuruan skuadrës së los colchoneros një fitore të thellë 4-1 në transfertë ndaj Gijonit duke mbajtur në valle skuadrën e Simeones për vendin e katërt. Sulmuesi francez, në 4:52 sekonda shënoi 3 golëshin e dytë

Betis fiton ndaj Deportivos Eibar mund Gijonin video
  • 2016-11-30

Betis fiton ndaj Deportivos Eibar mund Gijonin video

var fbShare url httpvizionplusalbetis-fiton-ndaj-deportivos-eibar-mund-gijonin-videosize smallp styletext-align justifyMe nje gol te talentit paraguajan Antonio Sanabria Real Betis arriti ta fitoje ndeshjen e pare perballe Deportivo La Corunas ne Copa del Rey Ne stadiumin Benito Villamarin te Sevil

Manaj lë Interin, i bashkohet skuadrës një tjetër shqiptari në Serinë A
  • 2016-07-06

Manaj lë Interin, i bashkohet skuadrës një tjetër shqiptari në Serinë A

Rei Manaj ka vendosur. Sulmuesi duket se ka rënë dakord me drejtuesit e Peskarës të cilët brenda ditës së martë kanë nxituar për ta huazuar pranë klubit. Gazetari italian Xhanluka di Marzio shkruan në portalin e tij për një marrëveshje të arritur në orët e fundit, por që mungo

No Pic available
  • 2016-07-05

Sulmuesi shqiptar i Interit Rey Manaj do të luajë në Gjermani apo Spanjë ?

Manaj mund të përfundojë larg kampionatit italian në sezonin e ardhshëm. Shqiptari ndërkombetar do te jepet me huazim nga Interi, sepse te ekipi i Mancinit ai nuk ku nuk gjen dot hapësirat e duhura. Informacionet e fundit qe vijne nga e përditshmja italiane “La Gazzetta Dello Sport

La Gazzetta Dello Sport zbulon ofertat për Rei Manajn
  • 2016-07-05

La Gazzetta Dello Sport zbulon ofertat për Rei Manajn

Rei Manaj mund të përfundojë larg kampionatit italian në sezonin e ardhshëm, i dhënë në huazim nga Interi, ku nuk gjen dot hapësira. Sipas të përditshmes italiane "La Gazzetta Dello Sport", janë dy klube të cilat kanë shfaqur interesim konkret për sulmuesin shqiptar. Një nga kët

Barcelona thyen rekordin e penalltive 19 kete sezon
  • 2016-04-25

Barcelona thyen rekordin e penalltive 19 kete sezon

Barcelona ka fituar tre penallti ne pjesen e dyte ne ndeshjen e te shtunes ne mbremje kunder Sportin Gijonit te cilat u konkretizuan ne gola Dy prej tyre i shenoi Luis Suarez dhe nje tjeter Neymarbr br Me keto tre penallti Barcelona ngriten ne kuoten e 19 penalltive te fituar vetem kete sezon ne L

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama