Rezultate te kerkimit per termin: +Gil +Manzano

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.486Z

Edhe Simeone i "dhunshëm" me gjyqtarin!

Jo vetëm Arda Turan ka tentuar të jetë i dhunshëm me gjyqtarët në sfidën ndaj Barcelonës. Prapaskenat tregojnë se edhe Diego Simeone e ka bërë një gjë të tillë. Kamerat spanjolle kanë kaput një moment kur pas p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.195Z

Neymar pezullohet për tre ndeshje në La Liga

Telashe dhe në La Liga për Barcelonën. Neymar një ndër më të kritikuarit në disfatën e pësuar nga Juventusi, me mediat spanjolle që e etiketuan brazilianin si një fantazëm në fushë, u pezulluar për 3 ndeshje. Kartoni i parë i kuq i Neymar me fanellën e Barcelonës me të cilën ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Ofendoi gjyqtarin, Diego Costa pezullohet 8 ndeshje

Kartoni i kuq që mori në ndeshjen ndaj Barcelonës i ka kushtuar rëndë sulmuesit të Atletico Madridit, Diego Costa, i cili e ka mbyllur para kohe sezonin ne La Liga. 30-vjeçari u pezullua 8 ndeshje për sjelljen e tij të pahijshme ndaj gjyqtarit në momentin që u ndëshkua me karton të kuq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.217Z

Të .. nënën, si e ofendoi Diego Costa gjyqtarin dhe këshilla e Pique?! (Video)

#td_uid_1_5caa5810e6f42 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/20190406-636901842196879604_20190406215246108-khGC-U461507271278F5G-980x554@MundoDeporti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama