Rezultate te kerkimit per termin: +Gilmando +Dani

Meta: total 229 / total_found 229 / time 0.000 / keyword[0] gilmando / docs[0] 304 / hits[0] 636 / keyword[1] dani / docs[1] 2583 / hits[1] 4021 /
Avokatit të Shullazit i bën keq shiu sëmuret dhe shtyhet për të 6-n herë seanca
  • 2019-04-08

Avokatit të Shullazit i bën keq shiu sëmuret dhe shtyhet për të 6-n herë seanca

Për të gjashtën herë radhazi Gjykata Apelit për Krime të Rënda, u detyrua të shtyjë seancën ndaj Emiljano Shullazit dhe 4 të pandehurve të tjerë. Ashtu siç ka ndodhur përherë, shkak i vendimit është bërë trupa mbrojtëse, pasi avokati Vladimir Meçe ka paraqitur një raport për

Çështja Shullazi/ Dështon seanca e 5-të, Gjykata e Apelit vendos të gjobisë
  • 2019-03-15

Çështja Shullazi/ Dështon seanca e 5-të, Gjykata e Apelit vendos të gjobisë

Ka dështuar sërish seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit për Emiljano Shullazin dhe 4 të pandehurit e tjerë. Edhe këtë herë, shkak është bërë mbrojtja, ndërsa Gjykata ka vendosur të gjobisë avokaten e vendosur për të mbrojtur të pandehurit dhe të referojë rastin në Dhomën e

Pritet pretenca për Shullazin, policia blindon Krimet e Rënda
  • 2018-09-25

Pritet pretenca për Shullazin, policia blindon Krimet e Rënda

Prokuroria do të japë sot pretencën për Emiljano Shullazin dhe grupin e tij, në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Kështu do të mësohet dënimi që do të kërkojë organi i akuzës, ku dy nga prokurorët e çështjes janë Donika Prela dhe Gentian Osmani, teksa emrat e dy prokurorëve të tjer

Mësohen emrat e Prokurorëve të çështjes Shullazi
  • 2018-09-21

Mësohen emrat e Prokurorëve të çështjes Shullazi

Prokuroria e Krimeve të Rënda bën të ditur se është caktuar grupi i prokurorëve që do të përfaqësojnë në gjykim çështjen Shullazi. Jo zyrtarisht, Top Channel me anë të gazetares Anila Hoxha, ka mësuar se dy prokurorët e kësaj çështje janë kryeprokuroren e Krimeve të Rënda,

Caktohen prokurorët për Shullazin, por emrat dalin më 25 shtator
  • 2018-09-21

Caktohen prokurorët për Shullazin, por emrat dalin më 25 shtator

Prokuroria e Krimeve të Rënda bën të ditur se është caktuar grupi i prokurorëve që do të përfaqësojnë në gjykim çështjen Shullazi, por emrat nuk bëhen të ditur deri në seancën gjyqësore të radhës, pra më 25 shtator. Në Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë p

Banda e Shullazit, Krimet e Rënda pezullojnë afatet e paraburgimit
  • 2018-07-24

Banda e Shullazit, Krimet e Rënda pezullojnë afatet e paraburgimit

Pretenca për bandën e Emiljano Shullazit, që akuzohet për çështjen e privatizimit të Hotel  Vollga, kërcënimet ndaj biznesmenit Ylvi Beqja, por edhe kanosje gjatë zgjedhjeve për rektor në Universitetin e Tiranës, është shtyrë sot për të katërtën herë me radhë. Gjykata e Krimev

Prokuroria paraqet prova shkencore kundër Emiljano Shullazit
  • 2018-01-23

Prokuroria paraqet prova shkencore kundër Emiljano Shullazit

Ditën e sotme është zhvilluar seanca e radhës gjyqësore për një emër të njohur të botës së krimit në vend, si Emiljano Shullazi. Në këtë seancë, Prokuroria paraqiti prova shkresore të konvertuara në një material prej 19 faqesh. Gjithashtu nga organi i akuzës janë paraqitur proc