Rezultate te kerkimit per termin: +Gimme +Shelter

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.585Z

Vanessa duket ndryshe në filmin e ri

Nga Express më 18 korrik 2011 në ora 18:14 Jemi mësuar ta shohim Vanessa Hudgens në formë të jashtëzakonshme në filmat që ka aktruar më parë, por filmi i ri “Gimme Shelter” e ka ndryshuar aktoren sa që e ka bërë të mos njihet fare. Fotografitë nga xhirimet e yllit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.188Z

Te gjithe syte nga Vanesa

brbrPas nje kohe shkeputjeje nga ekranet televizive aktorja dhe kengetarja Vanessa Hudgens ka bere qe e gjithe vemendja te kthehet nga ajo E pranishme ne premieren e Gimme Shelter ne Paris Vanesa eshte shfaqur me rrezellitese se kurre Ne kete dalje imazhi i saj ishte mjaft larg personazhit qe Hudgen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.914Z

lsquoX Factor Dorina Leka mbyll garen largohet nga televotimi

ROME- Dorina Leka vajza shqiptare mbylli mbreme konkurimin ne reality show italian X Factor i cili promovon te rinjte ne fushen e kenges.Mbreme ishte nata e shtate e spektaklit dhe me televotim vajza shqiptare u detyrua te lere garen. Me zerin grinten dhe origjinalitetin e saj Dorina arriti te ben

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.607Z

Publikohen këngët e preferuara të Presidentit Obama

Transmetuar më 16.08.2015 - 09:25 PUBLICITET Bob Dylan, Coldplay, Rolling Stones, John Legend. Janë këta disa nga artistët që Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama ka futur nÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.274Z

“Stairway To Heaven” kënga më e mirë e të gjitha kohërave

LONDER- Kënga e Led Zeppelin, “Stairway to Heaven”, është votuar si kënga rock më e mirë e të gjitha kohërave nga britanikët. Dëgjuesit e radios Absolute Classic Rock kanë renditur hitin e Led Zeppelin si këngën më të mirë . Hiti klasik i Led Zeppelin, që daton nga album

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.223Z

Sondazh, “Stairway To Heaven” kënga më e mirë e të gjitha kohërave

LONDER- Kënga e Led Zeppelin, “Stairway to Heaven”, është votuar si kënga rock më e mirë e të gjitha kohërave nga britanikët. Dëgjuesit e radios Absolute Classic Rock kanë renditur hitin e Led Zeppelin si këngën më të mirë . Hiti klasik i Led Zeppelin, që daton nga album

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.262Z

Ja çfarë muzike dëgjon në verë njeriu më i fuqishëm i botës

Obama, i cili po i kalon pushimet me familjen e tij në ishullin e Masaçusetsit Martha's Vineyard ku luan shumë golf dhe po ashtu dëgjon muzikë, si një adhurues i madh i saj, shkruan voal.ch. Ai ka bërë kryelajme disa herë kur ka marrë mikrofonin në publik dhe ka kënduar. Përzgjedhja e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama