Rezultate te kerkimit per termin: +Giuliani

Total: 115
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.607Z

Nju Jork, Giuliani ben nje pauze politike

Ish-kryetari i bashkise se Nju Jorkut, Rudolph Giuliani ka vendosur te beje nje pushim ne politike, duke hequr dore nga kandidimi ne vitin 2010. Keshtu, Giuliani nuk do te garoje per dy postet ne loje ne Mollen e Madhe, konkretisht vendin ne Senat dhe ate te guvernatorit. “Kam shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.737Z

Giuliani kërkon dorëheqjen e Obamës

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Rudy Giuliani, gjatë një fushate zgjedhore në Ohajo, përkrah Mitt Romney dhe kandidatit për zëvendës president, Paul Ryan, deklaroi se presidenti Obama duhet të kishte dhënë dorëheqjen përpara disa kohësh.“Obama duhet të ishte dorëhequr kohë më p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.437Z

Nju Jork, arrestohet vajza e Rudy Giuliani

Caroline Giuliani, vajza e vogël e ish-kryetarit të bashkisë së Nju Jorkut Rudy Giuliani, është arrestuar pasi u kap duke vjedhur në një dyqan kozmetike. Caroline, 20 vjec dhe studente në Harvard, u kap në flagrancë teksa vidhte në një dyqan në Sefora, në Pjesën e Lartë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.438Z

Arrestohet vajza e Rudi Giuliani, vodhi në dyqan

Karolin Giuliani, vajza e vogël e ish-kryetarit të bashkisë së Nju Jorkut Rudi Giuliani, është arrestuar pasi eshte kapur duke vjedhur në një dyqan kozmetike. Caroline, 20 vjec dhe studente në Harvard, u kap në flagrancë teksa vidhte në një dyqan në Sefora, në Pjesën e Lartë Lindor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.936Z

Giuliani kritikon ashper Obamen

Ish kryebashkiaku i Nju Jorkut Rudy Giuliani, i cili përkrah Mitt Romney gjatë një fushate zgjedhore në Ohajo deklaroi se presidenti Obama duhet të kishte dhënë dorëheqjen përpara disa kohësh. ”Obama duhet të ishte dorëhequr kohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.518Z

Meta takon ish-kryebashkiakun e Nju Jorkut, Rudy Giuliani

Presidenti Ilir Meta ka pritur sot në një takim në Presidencë, ish-kryebashkiakun e njohur të Nju Jorkut, Rudy Giuliani. Rudy Giuliani, një emër mjaft me ndikim dhe popullaritet në SHBA ndodhet këto ditë në një vizitë në Shqipëri. Në një foto të publikuar me ish-kryebashkiakun në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.125Z

FOTOT/ Rudi Giuliani sulmon çiftin Clinton, me makthin e tyre më të madh

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Rudi Giuliani, ka sulmuar familjen Clinton pas debatit të parë presidencial. Republikani Giuliani, përkrahës i Donald Trump, i ka rikujtuar Bill Clinton skandalin seksual me Monica Lewinsky. Donald Trump është një njeri i ndershëm dhe është shumë xhentë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama