Rezultate te kerkimit per termin: +Gjja

Meta: total 95 / total_found 95 / time 0.000 / keyword[0] gjja / docs[0] 95 / hits[0] 99 /
Biseda apo thashetheme? Ja pse gossip na plqen kaq shum
  • 2017-08-24

Biseda apo thashetheme? Ja pse gossip na plqen kaq shum

Batutat me qllim t keq dhe kritikat ironike rrisin kohezionin e grupit, por kujdes: msoni artin e thashethemeve inteligjente Dim q, shakat me qllim t keq ose kritikat ironike mund ta bjn m intime nj njohje t re dhe ndihmojn q t pranohen m leht. Studimet shpjegojn q sjellja e thashethemeve sht nj rit

Horoskopi, 12 shenjat prball pasqyrs
  • 2017-08-23

Horoskopi, 12 shenjat prball pasqyrs

Zodiaku na zbulon se si jemi n raport me veten dhe n raport me meritat dhe defektet tona T  gjithve u ndodh t shihen n pasqyr, t paktn nj her n dit. Dhe kur jemi para pasqyrs, kapemi jo vetm pas imazhit ton dhe mangsive tona, por duke shikuar n sy, hyjm m n thellsi, n kuptimin e asaj q çfar e mire

Vetm nj në 562 persona gjen shpirtin e tij binjak
  • 2017-08-08

Vetm nj në 562 persona gjen shpirtin e tij binjak

Amal dhe George Clooney Studimi në Britaninë e Madhe zbulon mbi 18 faktor kyç. Më e lehtë për ata që janë mbi 65 vjeç Dashuria sht me t vrtet nj loj numrash. Shanset pr t gjetur personin e duhur, n qoft se i lihet rastsis s nj dite çfarëdo, sht nj n 562. Të dhënat vijnë nga nj studim i

Ke humbur pesh pa qen n diet? Ja 7 arsye t mundshme
  • 2017-08-04

Ke humbur pesh pa qen n diet? Ja 7 arsye t mundshme

Luhatje t vogla t peshs gjat vitit konsiderohen normale, por n qoft se rnia sht m e madhe e sidomos pa arsye, sht mir t bni nj kontroll sepse mund t jet shenja e nj smundjeje serioze T mbash nn kontroll peshn sht sigurisht e dobishme, por kjo nuk do t thot q duhet t bhemi skllav. N kohn e tanishme,

Horoskopi i shijes: vendos në tryez 12 shenjat
  • 2017-08-02

Horoskopi i shijes: vendos në tryez 12 shenjat

Zodiaku ndikon edhe n preferencat ushqimore: ja si t provokoni miqtë, nga dashi te peshqit Kur flasim pr ushqim t gjith kemi preferencat tona. Ka q adhurojn pjatat e para, dikush nuk ia del t heq dor nga nj meze e shijshme ose ka t tjer q cmojn ushqimin e shndetshm dhe t freskt. N baz t shenjs s Zo

Rrëfimi i ish-gazetares së TVSH-së: Shërbimi im i parë jashtë shtetit- ashtu siç ka ndodhur dhe Komitët e drogës
  • 2015-12-08

Rrëfimi i ish-gazetares së TVSH-së: Shërbimi im i parë jashtë shtetit- ashtu siç ka ndodhur dhe Komitët e drogës

 Nga Albana M. Lifschin Ishim instaluar me grupin e xhirimit tek Qendra e Madhe Kulturs, apo Piramida, siç i thon, dhe po filmonim nj program pr missin e par shqiptar. At koh piramida nuk ishte aq e populluar dhe ne t RTVSH, na shrbente si studio n raste intervistash apo programesh t shkurtra. Po

No Pic available
  • 2010-09-02

Lohan: Shqipëria ka bërë vetëm gjysmën e rrugës

Intervista Ambasadori i BE: Tentativa pr eurobondin nuk ishte gjja e duhur N mbyllje t mandatit t tij n Shqipri, ambasadori i Komisionit Europian n Tiran, Helmut Lohan, flet pr prshtypjet e tij mbi zhvillimet demokratike dhe rrugn e vendit ton drejt BE-s. N nj intervist t dhn pr Tv “Alsat&rdq