Rezultate te kerkimit per termin: +Gjn

Meta: total 54 / total_found 54 / time 0.000 / keyword[0] gjn / docs[0] 54 / hits[0] 64 /
Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!
  • 2019-03-05

Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!

Dashuria dhe erosi… siç komandon zodiaku, shenjë për shenjë Me Venusin në Ujor për shumicën e muajit mars, erosi është i ngjyrosur me të gjitha ngjyrat e ylberit dhe dëshira për shkelje të të gjithë zodiakut rritet pa masë. Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo d

Jodhuna: Stil i një politike paqeje
  • 2017-01-01

Jodhuna: Stil i një politike paqeje

Mesazhi i atit të shentë Papa Francesk për ditën e 50-7ë botërore të paqes, 1 janar 2017   Në fillim të këtij viti të ri u bëj urimet e mia më të sinqerta popujve dhe kombeve të botës, Kryetarëve të Shteteve dhe të Qeverive, si edhe përgjegjësve të bashkësive fetare d

Akuzat per vrasje kryebashkiaku i Pukes PD shpif indinjate prej investimeve
  • 2016-09-20

Akuzat per vrasje kryebashkiaku i Pukes PD shpif indinjate prej investimeve

Transmetuar me 20092016 - 1543 Puke 20 shtator 2016 NOAal- Kryebashkiaku i Pukes Gjon Gjonaj reagon pas deklaratave te Partise Demokratike permes sekretarit per aksionin qytetar Ervin Salianjibr br Gjonaj i cileson akuzat ndaj tij

PD Armiku me i madh i policise Kryeministri qe vesh krimin me pushtet
  • 2016-09-20

PD Armiku me i madh i policise Kryeministri qe vesh krimin me pushtet

Transmetuar me 20092016 - 1155 Tirane 20 shtator 2016 NOAal- Edi Rama peruroi dje murin e kujteses per policet e rene ne krye te detyres nderkohe qe ka bere deputete kryetare bashkie drejtore e shefa te rendesishem trafikante tutore

Banditet kryebashkiake e deputete
  • 2016-09-20

Banditet kryebashkiake e deputete

brbrPartia Demokratike akuzon kryeministrin se ka bere kryebashkiake dhe deputete njerezit e inkriminuar Ervin Salianji tha se Edi Rama beri teater me murin e policeve te rene ne krye te detyres brbr brbrEdi Rama peruroi dje murin e kujteses per policet e rene ne krye te detyres nderkohe qe ka bere

Fletushka ofenduese poshte deres hetim 57-vjecarit lezhjan
  • 2016-09-08

Fletushka ofenduese poshte deres hetim 57-vjecarit lezhjan

Fletushkat me fjale ofenduese poshte deres kane detyruar nje 42-vjecare nga Lezha te beje denoncim ne policibr br Sipas burimeve nga blute e ketij qyteti mesohet se ka nisur hetimi dhe madje jane referuar materialet ne prokurojne e Lezhes per nje 57-vjecar me iniciale GjN  banues ne Kacinar Mir

No Pic available
  • 2016-09-04

Homelia e Meshës për shenjtërimin e Nënë Terezës

Papa Françesku ka shenjtëruar sot në Vatikan Nënën Terezën, e respektuar për punën e saj me të varfrit në Indi. E kush mund ta përfytyrojë se çka do Zoti? (Ur. 9,13). Kjo pyetje nga Libri i Urtisë, që e dëgjuam në leximin e parë, na e paraqet jetën tonë si mister, çelësin e shp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama