Rezultate te kerkimit per termin: +Gjrat

Total: 264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Prralla pr princeshn dhe dreqin

Ish e dashura e Ronnie Wood, Ekaterina Ivanova i ka thn medieve se prralla e dashuris me kitaristin e Rolling Stones ishte sikurse ajo e Princeshs se bukur me dreqin. Ekaterina (21) ka thyer heshtjen pasi sht ndar nga kitaristi i Rolling Stones (65). Ai ishte arrestuar dhe sht mbajtur n polici n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.179Z

Horoskopi ditor 10 dhjetor

Dashi 21 mars- 20 prill Nse mendoni pr tnj blerje t madhe, t ndrroni punn apo partnerin/n ather tani sht momenti i duhur! Energjia e juaj sht e prkushtuar pr tndryshime t mdha, sidomos tek iftet! Demi 21 prill- 21 maj Tendenca e juaj pr tu fokusuar n gjrat pozitive sht shum e fuqishme pr ju pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.409Z

Athina: Duhet të ndalim qarqet ekstremiste

Flet ministri i Jashtm plotsues: Gjrat nuk duhet t acarohen m tej Qeveria greke krkoi n mnyr t qart dje q ngjarja q pati si pasoj vdekjen e himarjotit Aristidh Guma nuk duhet t prdoret nga qarqet ekstremiste pr t krijuar tension mes Shqipris dhe Greqis. Ky mesazh u prcoll dje nga ministri i Jashtm P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.619Z

Horoskopi ditor 9 dhjetor

Dashi 21 mars- 20 prill Skeptizimi i juaj duhet t jet m i vogl sot! Duhet q t merrni disa hapa t cilat do t shkaktojn nj progres real t tuajin! Mendja e juaj sht e mpreht por duhet q ti shtyni disa gjra prpara dhe mos t stagnoni n nj vend. Demi 21 prill- 21 maj Jeni personi i duhur pr ta kryer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Horoskopi - 14 dhjetor

Dashi 21 mars- 20 prill Ana e juaj sociale do t jet primare gjat dits s sotme. Duhet t merreni me disa obligime q i keni ln gjysm! Do t takoni nj person i cili mund tua ndryshoj jetn n aspektin pozitiv. Demi 21 prill- 21 maj Do t flisni pr disa gjra q jan m ndryshe nga q duken sot. Megjithat nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Alegri: Ibra për ne do të ishte i rëndësishëm

Milan “N kt moment t flassh pr ardhjen e Ibrahimoviit nuk ka sens. Un jam pr gjrat konkrete. Le t flasim m mir kur t vij”. Ky sht trajneri i Milanit, Masimiliano Alegri, i cili komenton zrat e merkatos. N prag t sfids pr trofeun “Berlusconi” kundr Juves, Alegri limitohet n "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Bentley krkon largimin

David Bentley po kalon npr nj situat t komplikuar tek Tottenham. I ardhur 18 muaj m par pr plot 17 milion funte, futbollisti 25 vje konsiderohej si njri prej yjeve m t mdha t futbollit anglez. Ai quhej Beckham i ri. Por, pr nj vit e gjysm, kan ndryshuar shum gjrat, duke filluar nga raportet e tij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama