Rezultate te kerkimit per termin: +Gjadr

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.766Z

Berisha në Shkodër: Jemi në prag të katastrofës. Largoni gratë dhe fëmijët

Vijon t mbetet problematike situata n zonat e prmbytura n veri t vendit. Rifillimi i rreshjeve por edhe shkarkimi i prurjeve nga hidrocentralet ka rritur srish nivelin e ujit n kto zona. M shqetsuese situata sht n Qarkun e Shkodrs dhe m konkretisht n komunn Daj. 1290 hektar tok n kt komun vijojn t j

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama