Rezultate te kerkimit per termin: +Gjasat

Meta: total 1000 / total_found 3818 / time 0.002 / keyword[0] gjasat / docs[0] 3818 / hits[0] 4191 /
Ibra refuzon Valencian, rikthim te Milani?
  • 2017-06-26

Ibra refuzon Valencian, rikthim te Milani?

Cila do të jetë skuadra e re e Zlatan Ibrahimoviç? Kjo  është një pyetje intriguese që për momentin është e vështirë ti japësh një përgjigje. Shtatlarti suedez po rikuperohet në mënyrë impresionuese, nga dëmtimi i rëndë që pësoi në Prill të këtij viti dhe mund tu rikthehet

No Pic available
  • 2017-06-22

E bujshme! Pippo Inzaghi, trajner i Shqipërisë?

E jashtëzakonshme nëse do të rezultojë lajm i vërtetë! Pasues i trajnerit Gianni De Biasi në kombëtaren shqiptare mund të bëhet legjenda e Milanit, Pippo Inzaghi. Ky lajm vjen nga gazetari i njohur italian, Gianluca di Marzio. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, është shprehur se trajner

No Pic available
  • 2017-06-20

Kryeministri Edi Rama sot në Tonight Ilva Tare

Kur kanë mbetur edhe 4 ditë fushatë per Zgjedhjet e 25 Qershorit Kryeministri dhe Kryetari i PS Edi Rama vjen sot në Tonight Ilva Tare ne Ora News. Pritshmeritë e Ramës për rezultatin e zgjedhjet të 25 qershorit, gjasat për marrjen e timonit të qeverisjes me 71 mandate, marreveshja me krye

No Pic available
  • 2017-06-14

Rama, i vetëm kundër të gjithëve dhe një surprizë e mundshme

E përditshmja greke, Efimerida ton Syntakton, ka publikuar një analizë për zgjedhjet e 25 qershorit në Shqipëri. Analiza, e titulluar Rama, i vetëm kundër të gjithëve dhe një surprizë e mundshme, ka për autor korrespondentin e Ora News në Greqi, Robert Goro. Që në fillim, Goro vëren

No Pic available
  • 2017-06-14

Dëshironi të bëheni sipërmarrës të suksesshëm? Ndiqni këto hapa

Njerëzit janë më të rëndësishëm se strategjia Nëse punoni me personat e duhur do të kuptoni se njerëzit janë më të rëndësishëm se strategjia. Në rast se keni personat e duhur pranë vetes edhe  do të gjeni ide të mrekullueshme të cilat do të kenë sukses. Nëse filloni me një

Çmenduri nga Kina, 200 mln euro për Kristiano Ronaldon
  • 2017-06-10

Çmenduri nga Kina, 200 mln euro për Kristiano Ronaldon

Ofertë e çmendur nga Kina për Kristiano Ronaldon, e cila e ka turbulluar jo pak ambientin te Reali i Madridit. Fillimisht i raportua për 180 milionë në arkat e klubit madrilen, por sipas As shuma e ofruar shkon 200 milionë euro, ndërsa për futbollistin plot 120 milionë euro në vit. Burime

No Pic available
  • 2017-06-08

Mustafa Nano është i sigurt: Rama dhe Basha do të qeverisin bashkë

Nga Mustafa Nano Rama e Basha mund të na fshehin detaje të marrëveshjes që kanë bërë me njëri-tjetrin, por nuk na kanë fshehur dot faktin që ata kanë vendosur të qeverisin së bashku pas zgjedhjeve. Puna ua ka dashur të mos e pranojnë publikisht këtë gjë, pasi vetëm kështu do mund