Rezultate te kerkimit per termin: +Gjasht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.630Z

Gjashtë flamuj, për gjashtë troje shqiptare të ndara

Në rrethrrotullimin në Fushë Kosovë janë vendosur gjashtë flamuj në gjashtë hapësirat e këtij rrethrrotullimi, duke simbolizuar kështu ndarjen e gjashtë pjesëve të ndara nga populli ynë. Ky veprim është marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.625Z

Leona kndon n gjasht ditlindje

Leona Lewis ka arritur kontrat me gjasht biznesmen pr t knduar n ditlindjet e tyre. Ajo ka fluturuar me aeroplan privat pr n Monte Carlo t shtunn pr t marr pjes n nj ditlindje t njeriut m t pasur n Rumani. Ajo ka knduar n hotelin ekskluziv Hotel De Paris dhe at vetm para 25 mysafirve. Kngtarja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.534Z

Nisma me gjashtë deputet

Nisma për Kosovën prezentohet me gjashtë deputet ,në këtë raund të zgjedhjeve. Listes i prin Kryetari i Nismës ,Fatmir Limaj dhe i dyti Jakup Krasniqi AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; 01. Fatmir Limaj      &nbs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.121Z

Pritet arrestimi i gjashtë gjyqtarëve

Gjashtë gjyqtarë kosovarë shumë shpejt do të përfundojnë në pranga të autoriteteve te rendit.  Burimet e Indeksonline të afërta me procesin e hetimeve kanë thënë se gjyqtarët që do të arrestohen janë t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.955Z

City prezanton transferin e gjashtë

Skuadra kampione e Anglisë, Manchester City, nëpërmjet një komunikate të lëshuar në faqen zyrtare të klubit, kanë konfirmuar se kanë transferuar nga Porto në Etihad Stadium, mbrojtësin Eliaquim Mangala. Francezi 23 vjeçar bëhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Pepe mungon pr gjasht muaj

Gjiganti spanjoll Real Madrid ka njoftuar t dieln se mbrojtsi Pepe do t qndroj jasht fushs pr rreth gjasht muaj. Reprezentuesi portugez i ka ar nj ligament krucial n gjurin e kmbs s djatht, kan zbuluar analizat mjeksor t dieln. Ai do ti nnshtrohet operacionit n ditt e ardhshme dhe pritet t qndro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Gjasht ekspert t FBI-s pr ngjarjen e Grdecit

FBI ka miratuar ardhjen e gjasht ekspertve, t cilt do t ndihmojn n identifikimin e kufomave si dhe t kqyrjes e analizimit t vendit t ngjarjes n Grdec t bashkis Vor. N njoftimin pr shtyp t Prokuroris s Prgjithshme, t shtunn, thuhet se n prgjigje t krkess s Prokurores s Prgjithshme, Ina Rama, pak dit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama