Rezultate te kerkimit per termin: +Gjashte

Total: 7804
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.369Z

Prokuroria heton zyrtarin e gjashte

Prokuroria zgjeroi rrethin e personave te dyshuar si bashkepunetore te personave te arrestuar gjate operacionit, te koduar "Gjoba e fundit". Hetimet me te fundit kane nxjerre dhe emra te tjere te implikuar qe jane drejtues te Policise Tatimore dhe qe kane pasur lidhje me gjashte te arrestuarit e par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.337Z

SHBA, dalin para gjykates gjashte terroristet

Gjashte persona jane nxjerre para gjykates federale ne SHBA nje dite pas ndalmit te tyre prej FBI-se nen akuzen e terrorizmit. Sipas FBI-se te gjashte personat e ndaluar jane pjese  e nje grupi afro-amerikan musliman dhe kishin si qellim “vendosjen me cfaredo lloj menyere dhe c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.763Z

Lirohen gardianet, gjashte nen akuze

Kurbin- Policia e Kurbinit vendos nen akuze gjashte nga tete gardianet e Burgut te Fushe-Krujes, te shoqeruar mbremjen e se martes ne komisariat pasi terrorizuan me te shtena pistolete ne ajer kalimtaret ne aksin Milot-Burrel. Burime zyrtare nga drejtoria e policise se Lezhes thane dje per "KJ" se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.163Z

AH1N1, gjashte raste te renda ne Tirane

Virusi AH1N1 po qarkullon lirshem ne te gjithe vendin, bashke me te edhe gripi i zakonshem. Instituti i Shendetit Publik ka raportuar plot 300 persona te konfirmuar nga gripi i derrit, nderkohe qe te prekurit nga gripi i zakonshem jane ne mbi 17 mije persona brenda nje jave. “Sigur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.860Z

Pensionet false, nen hetim gjashte persona

Tiran- Gjashte persona te tjere jane marre nen hetim nga policia per vepren penale te perfitimit te pensioneve false. Specialistet e Seksionit kunder Korrupsionit pergjate dites se djeshme derguan materialet ne Prokurorine e Rrethit Gjyqesor Tirane ne ngarkim te shtetasve Hysen M. 66-vjec, banues ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.452Z

KLD kerkon masa per gjashte gjyqtare

Pas kontrollit te ushtruar per shkelje ne gjashte gjykata te vendit Keshilli i Larte i Drejtesise i ka derguar ministrit te Drejtesise Eduart Halimi raportin e kontrollit bashkangjitur edhe me kerkesat per procedimin e gjashte gjyqtareve. Burime nga ministria kane bere te ditur se behet fjale per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.029Z

Kine shperthim gjashte te vdekur

Gjashte persona kane humbur jeten dhe 34 te tjere jane plagosur per shkak te nje shperthimi ne nje internet-kafe ne Kaili nje lokalitet ne juglindje te Kines. Ende nuk dihen shkaqet e shperthimit qe ka thyer edhe xhamat e ndertesave perreth.Policia eshte duke hetuar per autoret e ngjarjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama