Rezultate te kerkimit per termin: +Gjat

Meta: total 1000 / total_found 416075 / time 0.146 / keyword[0] gjat / docs[0] 416075 / hits[0] 698158 /
Incident në Vlorë, eksponenti i LSI godet me grusht komisionerin e PS
  • 2017-06-26

Incident në Vlorë, eksponenti i LSI godet me grusht komisionerin e PS

Momenti i mbylljes së votimit dhe marrja në dorëzim e kutive të votimit në Vlorë është shoqëruar me një incident gjatë mbrëmjes së sotme. Në një nga KZAZ e Vlorës ka pasur një përplasje fizike mes simpatizantëve të LSI dhe komisionerëve të PD. Bëhet me dije se Moisi Meminaj, i

No Pic available
  • 2017-06-26

OKB jep alarmin për epideminë e kolerës në Jemen

Arabia Saudite ka dhuruar 66.7 milionë dollarë për të mbështetur përpjekjet e UNICEF-it dhe Organizatës Botërore të Shëndetësisë për të luftuar kolerën në Jemen. Stephen OBrien, Nënsekretari i Përgjithshëm i OKB-së për Çështje Humanitare tha dje se mendohet se numri i të infe

No Pic available
  • 2017-06-26

PD rrip sigurimi për timonierin Rama? Përgjigjet Halim Kosova

Në njësinë numër 5, në shkollën Vasil Shanto po vijon numërimi i votave. Procesi po ndiqet nga afër nga kandidatët për deputetë Pandeli Majko dhe Halim Kosova. Për Majkon trendi i votave të deritanishme tregon se PS ka një rritje historike. Majko: Të kënaqur që për disa kuti kemi r

No Pic available
  • 2017-06-26

Blenë vota për partitë ditën e votimeve, 1 në pranga, 1 në hetim

Policia e Korçës ka vënë në pranga një person, ndërsa ka proceduar penalisht një tjetër për veprën penale Korrupsioni aktiv në zgjedhje”. Specialistët e Sektorit kundër Krimit Ekonomik-Financiar bënë arrestimin e shtetasit Pajtim Myrtollari, 55 vjeç, banues në Korçë, me det

Mbyllet zyrtarisht votimi, KQZ jep shifrat: Pjesëmarrja 44%
  • 2017-06-26

Mbyllet zyrtarisht votimi, KQZ jep shifrat: Pjesëmarrja 44%

TIRANE-Zëdhënësja e KQZ-së, Drilona Hoxhaj në konferencën e sotme për media ka bërë të ditur se pjesëmarrja në votime në rang vendi ka shkruar në rreth 44%, (43.83%) më e ulët se katër vite më parë që ishte rreth 53%. Sipas qarqeve Berat 41.27% Dibër Nuk kanë raportuar Du

No Pic available
  • 2017-06-26

KQZ jep shifrat deri në 15:00: Në 6 orë votime kanë marrë pjesë 27.7% e qytetarëve

Zëdhënësja e KQZ-së, Drilona Hoxhaj në konferencën e sotme për media ka bërë të ditur se deri në ora 15:00 pjesëmarrja në votime në rang vendi ka shkruar në 27.7%. Sipas qarqeve Berat 28.25% Dibër 34.21% Durrës 23.18% Elbasan 27.08% Fier 23.16% Gjirokastër 26.99% Korcë 29.02% Kuk

Bebe Rexha i shpall luftë Rihanës: Ajo nuk di të këndojë
  • 2017-06-26

Bebe Rexha i shpall luftë Rihanës: Ajo nuk di të këndojë

Një deklaratë shumë e fortë. Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha sapo i ka shpallur luftë këngëtares Rihanna. Shkak i kësaj lufte të ftohte është sërish kënga Monster. Duket se ky projekt i sjellë në bashkëpunim mes Rihanës dhe Eminem, ishte projektuar fillimisht për Beben e cila ë