Rezultate te kerkimit per termin: +Gjata

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.847Z

Elvana Gjata shtatzene

var fbShare url httpvizionplusalelvana-gjata-shtatzenesize smallbrbrKengetarja e hitit Lejla ndoshta do te kaloje ne nje tjeter faze te jetes se saj Duke shijuar suksesin e publikimin me te ri ne muzike Elvana Gjata se fundi perflitet per nje shtatzani te mundshme Ne nje event te diteve te fundit E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.334Z

Gjata Afatet juridike prioritet

Ish-kryetari i KQZ-së, Clirim Gjata ka deklaruar se afatet janë elementi kyc në menaxhimin e një procesi zgjedhor. Duke folur në emisionin “Shqip” në Top Channel, Gjata ka sqaruar hapat që duhet të ndiqen. “Cështja e af

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.658Z

Zhvishet edhe Elvana Gjata!

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar një foto ku shihet tërësisht e zhveshur. Ajo ka bërë një kombinim interesant, duke mbuluar me pasqyrë organin intim, e ku reflekton fytyra e saj. Duket se kjo foto nuk është bërë krejt rastësisht, por me qëllim të përçimit të një mesazhi. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.050Z

Gjata Procesi ne KQZ transparent

Çlirim Gjata, ish kreu i KQZ-së, në një bisedë në studion e ABC News, me gazetaren Sonila Meço ka komentuar procesin e numërimit të votave. Sipas tij me këtë proces u arrit zbatimi i standardeve dhe transparencës, u numë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.136Z

Elvana Gjata në Grammy

Elvana Gjata mori pjesë në mbrëmjen gala të Grammy Awards. Ajo ishte ftuar nga producenti i njohur Poo Bear dhe menaxheri i saj Andy Gramm. Disa faqe ndërkombëtare e kanë vlerësuar Elvanën për veshjen e guximshme, por E!Online e ka quajtur veshjen e saj të tmerrshme për shkak të rëndes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.450Z

Ndryshon Elvana Gjata…

Këngëtarja seksi, Elvana Gjata, ka bërë ndryshime tek vetja e saj. Gjata ka postuar një foto në rrjetin social Facebook, ku shihet se nga një brune ajo është kthyer në zeshkane. Fansa të shumtë kanë pëlqyer këtë ndryshim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.157Z

Elvana Gjata me foto provokuese

Share Këngëtarja nga Shqipëria, Elvana Gjata, e cila thuhet se do jetë pjesë e shout të radhës Dancing With the Stars, ka realizuar një set të ri të fotografive. Nuk dihet ende nëse këto foto janë bërë nga ndonjë klip të ri, por sidoqoftë ajo në këto foto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama