Rezultate te kerkimit per termin: +Gje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.904Z

Gërdeci,Gjykata:Arrest me burg për Gjeçin

Gjykata e Krimeve të Rënda e Tiranës ka dhënë sot vendimin arrest me burg për Sokol Gjeçin, njeriu i cili ka qenë në funksionin e mbikëqyrësit të ndërmarrjes MEICO dhe nëpërmjet tij kalonin gjithë dokumentet zyrtare apo jozyrtare. Gjeçi është akuzuar për vrasje masive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.444Z

Shalsi Ky pushtet tjeter gje iu thote dhe tjeter gje ben

Deputeti i Partise Socialist Eduard Shalsi gjate nje takimi me banore te njesise 9 eshte shprehur se trualli ne kete zone qe ishte i projektuar per tu ndertuar nje shkolle iu rrembye banoreve nga pushteti Saliut. Shalsi tha se fytyra e ketij pushteti eshte se te tjera gjera iu thone te tjera gjera b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.315Z

Meta Cdo gje per te ndihmuar banoret

Zevendeskryeminitri dhe njeheresh ministri i ekonomise Ilir Meta ka inspektuar sot situaten nga permbytjet ne Trush te Shkodres. I shoqeruar edhe nga ministri i mjedisit Fatmir Mediu numri dy i qeverise theksoi se do te behet cdo gje per te ndihmuar banoret si per tu evakuar ashtu edhe per ushqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.383Z

Selmanllari Sdi gje per Gerdecin

Ajo qe prokuroria pretendonte si ishte nje nder deshmite kyce per llogari te procesit lsquoGerdeci u mbyll me as dhjete minuta pyetje dhe pergjigjje te shkurtra mes prokurorit Altin Dumani dhe biznesmenit Rrahman Selmanllari.UPDATE Te shtata pyetjeve te bera nga prokurori Dumani biznes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.271Z

Nderohet figura e At Shtjefen Gjeçovit

PUKË- 80 vjetori i vrasjes nga shovinistët serb të klerikut dhe humanistit At Shtjefen Gjeçov, nga Kryeziu i Pukës, ka mbledhur në vendin e tij të origjinës, studiues të shumtë të kësaj figure poliedrike në sesionin jubilar kushtuar veprës dhe jetës së tij. Edhe pse ai u li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.904Z

Tragjedia e Gërdecit, Gjykata: Arrest me burg për Gjeçin

Gjykata e Krimeve të Rënda e Tiranës ka dhënë sot vendimin arrest me burg për Sokol Gjeçin, njeriu i cili ka qenë në funksionin e mbikëqyrësit të ndërmarrjes MEICO dhe nëpërmjet tij kalonin gjithë dokumentet zyrtare apo jozyrtare. Gjeçi është akuzuar për vrasje masive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.200Z

Topalli: Rama ka tradhetuar çdo gje, per interesat vetjake

Kryeparlamentarja Jozefina Topalli në diskutimin për mocionin me debat mbi raportin e KE, deklaroi se bojkoti i Kuvendit është strategji antisistem. Sipas saj, Kreyesocialisti Edi Rama është i vetmi shqiptar qe nuk e pranon sistemin. Duke akuzuar opozitën shqiptare

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama