Rezultate te kerkimit per termin: +Gjelbr

Meta: total 131 / total_found 131 / time 0.000 / keyword[0] gjelbr / docs[0] 131 / hits[0] 161 /
10 vendet më të bukura në bote për vitin 2017 (FOTO)
  • 2017-06-21

10 vendet më të bukura në bote për vitin 2017 (FOTO)

Tashmë jemi në sezon turistik dhe gjithkush kërkon një vend të mirë për të vizituar. Ne do të dëshironim tu prezantonim dhjetë vendet më të bukura në botë të zgjedhura për këtë vit. Ato janë:   1. Malet Rainbow, Kinë Këta male të bukur të pazakontë janë të vendosura

Nënë Tereza përtej religjiozes
  • 2016-09-06

Nënë Tereza përtej religjiozes

EDI RAMA Për shumë kohë Nënë Tere za është përkujtuar dhe është kremtuar në vendin tonë, më së shumti e mbështjellë virtualisht me ngjyrat kuq e zi të flamurit kombëtar. Me të vërtetë, 40 vjet pasi iu mohua gjaku, emri dhe rrënjët e saj, përfshi këtu mjerisht edhe nga vendi

Për Nënë Terezën
  • 2016-09-04

Për Nënë Terezën

Nga Edi Rama   Për shumë kohë Nënë Tereza është përkujtuar dhe është kremtuar ne vendin tonë, më së shumti e mbështjellë virtualisht me ngjyrat kuq e zi të flamurit kombëtar. Me të vërtetë 40 vjet pasi ju mohua gjaku, emri dhe rrënjët e saj përfshi këtu, mjerisht edhe

No Pic available
  • 2016-09-03

Gruaja më e fuqishme e kësaj toke

Nga Edi Rama Për shumë kohë Nënë Tereza është përkujtuar dhe është kremtuar në vendin tonë, më së shumti e mbështjellë virtualisht me ngjyrat kuq e zi të flamurit kombëtar. Me të vërtetë 40 vjet pasi ju mohua gjaku, emri dhe rrënjët e saj përfshi këtu, mjerisht edhe nga vend

Tahiri, ministër apo guidë turistike e kanabisit
  • 2016-09-02

Tahiri, ministër apo guidë turistike e kanabisit

Nga Armand Shkullaku Ekskursionet e organizuara të ministrit të Brendshëm, nëpër fusha e male me kanabis mbuluar, kanë shënuar kulmin e absurdit këtë të enjte, kur pjesë e tyre u bënë edhe deputetët e majtë të komisionit parlamentar të rendit dhe sigurisë. Disa burra, mes tyre edh

No Pic available
  • 2016-07-31

FOTOT/ Bukuritë e magjishme: 10 vendet aliene në Tokë

Këto janë disa nga bukuritë ekstreme rreth e qark planetit tonë, i cili ka mënyrat e veta të mistershme me të cilat ka krijuar këto mrekulli që në pamje të parë duken sureale. Disa prej jush me patjetër do jenë konfuz kur të shohin fotot dhe të tjerët do ti bëjnë vetes pyetje n

Gazmend Bardhi: Debati për ndërkombëtarët, lojë politike e Edi Ramës
  • 2016-07-25

Gazmend Bardhi: Debati për ndërkombëtarët, lojë politike e Edi Ramës

Eksperti ligjor në PD: "Formula e KLGJ dhe KLP sipas Venecias. Nevojë urgjente është që të miratohen 7 ligje. Pa ndihmën e SHBA e BE nuk do kishim reformë" Reforma në Drejtësi reflekton rekomandimet e Komisionit të Venecias. Debati për ndërkombëtarët u propagandua dhe u stis nga