Rezultate te kerkimit per termin: +Gjelber

Total: 1178
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.454Z

Ricikluesit Lista e gjelber nuk kundershtohet

Perfaqesuesi i Shoqates per Politika te Reja Mjedisore profesor Romeo Hanxhari i ftuar ne Top Show deklaroi se parimisht lista e gjelber nuk mund te kundershtohet dhe se perkundrazi ajo promovohet nga Bashkimi Europian. Lista e gjelber nuk mund te kundershtohet parimisht dhe pronovohet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.507Z

Kafja e gjelber dobite dhe si ta konsumojme

Transmetuar me 01062015 - 1832 PUBLICITET Pija gjithnje e me e popullarizuar kafja e gjelber mund tju ndihmoje te shkrini kilogramet e tepert por qe gjithashtu sherben edhe per mbajtjen e diabetit nen kontrollbr br Shoqa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.684Z

Zgjerimi i gjelber i Kopshtit Botanik te Atlantes

I njohur ne Shtetet e Bashkuara per koleksionin e tij te madh te orkideve Kopshti Botanik i Atlantes po punon tani per nje projekt te gjelber qe do ta vere ate ne krye te te gjitha kopshteve botanike te botes.  Kjo strukture transparente e mbushur me drite natyrale pritet te jete nje nga pikat tu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.142Z

Roja e gjelber ne mbrojtje te pyjeve

brbrVetem muaj pas fillimit te funksionimit te Rojes se Gjelber strukture e cila u ngrit ne formen e nje task force per te shpetuar situaten emergjente te prerjeve te pyjeve ne Shqiperi rastet e konstatuara ditet e fundit kane rene ndjeshem Pjese e rojes se gjelber tashme do te jene per 10 vite edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.532Z

Zjarri djeg kuroren e gjelber te Durresit

DURRES - Kur mendohej se stina e zjarreve mbeti pas bashke me te nxehtin e veres persona te paidentifikuar kane ndezur bimesine ne kodren e Kallmit. Krahas shkurreve te shumta flaket kane perfshire edhe kuroren e gjelber ne periferi te Durresit. Pavaresisht mberritjes se zjarrfikesve shuarja ka qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.728Z

Rendesia e konsumimit te perhershem te sallates se gjelber

Transmetuar me 07052015 - 1729 PUBLICITET Sallata e gjelber ka vlera te larta shendetesore dhe rekomandohet qe te konsumohet gjate gjithe vititbr br Kjo sallate eshte shume e pasur me kripera minerale elemente alkaline vitamine K et

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.251Z

aji i gjelber efektiv ne parandalimin e kancerit te melcise

Transmetuar me 11032016 - 1851 Ne menyre sistematike hulumtuesit jane duke kerkuar per produktet te cilat kane efekte pozitive ne parandalimin dhe sherimin e kancerit te te gjitha llojevebr br Nje hulumtim i publikuar ne revisten s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama