Rezultate te kerkimit per termin: +Gjendet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.985Z

FOTOT/ Kjo perlë gjendet në Shqipëri

Kjo ujëvarë spektakolare gjendet në Shqipëri. Ajo quhet ujëvara e Sotirës dhe ndodhet rreth 16 kilometra larg Gramshit. Për të arritur në zonën e ujëvarës duhet të ecësh më pak se një orë. Emrin Sotirë e ka marrë nga fshati ku edhe ndodhet ujëvara, që dikur ka qenë me 120 s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.463Z

Shkozet, gjendet një celular-bombë

Share Një telefon celular i vendosur në një pako është gjendur mesditën e sotme në rrethrrotullimine Shkozetit në Durrës, ndërsa policia bën me dije se dyshohet që mund të jetë një bombë. Telefoni është gjetur pranë një karburantit, ndërsa menjëherë pas sinjalizimit në vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.644Z

Gjendet kufoma e dekompozuar në Bërxull

Burime nga policia bënë të ditur se në pyllin e Bërxullit është gjetur një person i varur. Trupi i pajetë është gjetur në pyll nga fëmijët. Nga të dhënat e para mësohet se trupi ishte i varur me një tel tek një pemë. Përveç dyshimit se viktima ka qëndruar i varur në pemë pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.476Z

Shëngjin, gjendet një peshkatar i mbytur

Gjendet një peshkatar i mbytur në Kune të Shëngjinit. Sipas policisë dyshohet se peshkatari është mbytur një ditë më parë nga moti i keq. Zhdukja e tij, u denoncua një ditë më parë nga banorët e zonës. Trupi i pajetë u pikas nga  kalimtarë të rastit, të cilët njoftuan policin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.118Z

Taçi nuk gjendet asgjëkundi, seanca gjyqësore shtyhet

Nga TemaNë datat 17 tetor, 22 tetor, 7 nëntor, 11 nëntor 2008, një pjesë e mësuesve dhe drejtuesve të shkollës “Nobel” kishin seancën e parë gjyqësore me z. Taçi, administrator i kësaj shkolle dhe njëkohësisht president i kompanisë “Taçi Oil”. Seancat u shtynë për së dyti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.709Z

Gjendet e masakruar prostituta shqiptare

Itali Kufoma e një prostitute të re në moshë, me origjinë shqiptare është gjetur mbrëmjen e së hënës në një kasolle të braktisur, në veri të Italisë. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas të cilave trupi i pajetë është gjetur në malin Bue, në afërsi të lokaliteti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.082Z

Shijak, gjendet i vrarë një 33-vjeçar

Foto ilustruese / Arkiv Një 33-vjeçar është gjetur i vrarë mëngjesin e sotëm në Shijak. Viktima e identifikuar si Gentian Koka është gjetur i ekzekutuar me armë zjarri në lagjen Baromet të Sallmonesë . Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ku ka nisur hetimet për zbardhjen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama