Rezultate te kerkimit per termin: +Gjeneral +Lejtnant +Roberto

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.207Z

Komandanti i forcave tokësore të Italisë viziton Kosovën

PRISHTINË- Ministri dhe komandanti i FSK-së, Agim Çeku priti sot, në Ministrinë e FSK-së, komandantin e Forcave Tokësore të Italisë, Gjeneral Lejtnant Roberto Bernadini. Gjatë takimit, ministri i FSK-së Agim Çeku falënderuar komand

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama