Rezultate te kerkimit per termin: +Gjenev

Total: 1160
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.707Z

Në Gjenevë gjendet trupi i pa jetë i një shqiptari

Në qytetin e Gjenevës të hënën në mëngjes është gjetur trupi i pajetë nën një dru të vogël, pranë Kolegjit të Shëndetësisë në Gjenevë. Zyra e prokurorit në Gjenevë ka iniciuar hetimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.668Z

SHBA, BE dhe Irani nisin bisedimet në Gjenevë

SHBA-Diplomatë nga Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian kanë nisur bisedimet dyditore në Gjenevë me negociatorë iranianë. Ekipi i SHBA-së udhëhiqet nga nënsekretari i Shtetit, William Burns. Ky i fundit ka udhëhequr negociatat sekrete midis SHBA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.494Z

Gjenevë, arrestohen dy sirianë të dyshuar për terrorizëm

Gjenevë, arrestohen dy sirianë të dyshuar për lidhje me terrorizmin Dy persona me origjinë siriane janë arrestuar në Gjenevë, pas gjetjes së lëndëve eksplozive në automjetin e tyre. Sipas kryeprokurorit Oliver Jarnot, ata dyshohen se kan&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.035Z

Gjenevë, marrëveshja për programinbërthamor iranian do arrihet sot

TIRANE- Marrëveshja për programin bërthamor iranian, pritet të arrihet brenda mbrëmjes së sotme. Këtë e referon televizioni shtetëror Iranian, në kuadër të negociatave që po zhvillohen në Gjenevë mes Iranirt dhe grupit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.649Z

Nesër fluturimi i parë direkt nga Shkupi në Gjenevë

Gjeneva do të jetë destinacioni i tretë në Zvicër, një vend me të cilin Aeroporti i Shkupit ka lidhje të drejtpërdrejta fluturimi, përveç Cyrihut dhe Bazelit. Fluturimi i ri në Gjenevë është në interese të më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.669Z

Gjenevë, pas vizitës së Kerry-tende asnjë marrëveshje

GJENEVË - Pas vizitës së sotme në Gjenevë, sekretari amerikan i shtetit John Kerry theksoi se ende nuk është arritur në një marreveshje për programin bërthamor të Iranit.Kerry iu bashkua ministrave të jashtëm të Mbretëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.865Z

Endri Gega, prokuror i ri në Gjenevë

Në prag të ndërtesës së Pallatit të Drejtësisë në qytetin e Kalvinit, në restorantin ku po pimë një kafe, mbretëron një qetësi e butë, të paktën nëse nuk i vëmë re puhizës së elektrizua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama