Rezultate te kerkimit per termin: +Gjeoinxhinieria

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.505Z

Shpallen diplomat Master

Disa prej fakulteteve të Universitetit të Tiranës kanë hapur programet e studimit të ciklit të dytë. Gjithashtu do të hapen programe studimi në qytetin e Kukësit dhe atë të Sarandës, si filiale të fakulteteve të UT-së Për të gjithë studentët që kanë mbaruar s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama