Rezultate te kerkimit per termin: +Gjeravices

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.436Z

Qyteti nje shekull pa vrasje jo ne skandinavi por ne Kosove

Policia vazhdimisht eshte pushim Aty per me shume se nje shekull nuk ka pasur asnje vrasje Keshtu pershkruhet sot ne nje shkrim te gazetes Zeri Juniku njera prej qytezave qe nuk shquhet vetem per trashegimine kulturore dhe turizmin por edhe per shkallen e ulet te kriminalitetit Perjashtuar lufterat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.591Z

The Independent shkruan për specat me mazë, djathin dhe karkalecët e Bjeshkëve të Pejës dhe Junikut

E përditshmja nacionale britanike The Independent në numrin e saj të së dielës në versionin e shtypur dhe prej të hënës në versionin online ka botuar një koment të aktorit dhe personalitetit televiziv Peter Duncan, i cili thotë se harmonia mbretëron në këtë pjesë të Ballkanit. Në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama