Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergj +Kastriot +Sknderbeut

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] gjergj / docs[0] 10936 / hits[0] 16806 / keyword[1] kastriot / docs[1] 9269 / hits[1] 14146 / keyword[2] sknderbeut / docs[2] 54 / hits[2] 88 /
No Pic available
  • 2010-08-17

Rilindja e heshtur e shqiptarëve të rinj

far kan t prbashkt gjimnastika “Funky”, projekti pr ndrtimin e “lops s mendur”, apo kurset e gjuhs arbreshe? N dukje t par asgj. Prse n t vrtet t gjitha kto dhe veprimtari t tjera kan prfunduar n nj artikull-akuz t nj gazete t prditshme italiane, me titull “shpenzimet e

No Pic available
  • 2010-04-12

Turizmi, Berisha dhe ish-kryeministri malazez vizitojnë Krujën

Turizmi sht nj nga prioritetet e qeveris, i cili edhe kt vit do t ket vmendjen e duhur. Kreu i qeveris ka krkuar nga pushteti vendor q t’i prgjigjen sa m me efikasitet krkesave t qytetarve pr t shtuar numrin e turistve. Krkesa e tij u b n qytetin e Krujs, ku ai ishte s

No Pic available
  • 2008-11-01

540 vjetori i vdekjes s Sknderbeut: Ekspozit n GKA

T paktn 22 vepra n piktur (vaj) dhe 5 portrete n skulptur (dru, bronz), kushtuar heroit kombtar t shqiptarve, Gjergj Kastriot Sknderbeut , pjes e koleksionit t Galeris Kombtare t Arteve do t prezantohen t enjten n mbrmje,(17 janar) n ekspozitn "Sknderbeu n Artet Pamore" q do t elet ne Salln e Rili