Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergjan

Meta: total 139 / total_found 139 / time 0.000 / keyword[0] gjergjan / docs[0] 139 / hits[0] 179 /
Rrjedh gazi, vdes nga asfiksia çifti i të moshuarve në Gjergjan (EMRAT)
  • 2018-07-04

Rrjedh gazi, vdes nga asfiksia çifti i të moshuarve në Gjergjan (EMRAT)

Një çift të moshuarish humbën jetën nga një rrjedhje gazi në banesë. Ngjarja ndodhi në fshatin Gjergjan të Elbasanit, pas mesnate. Viktimat, 65-vjeçari Shyqyri Lici dhe 61-vjeçarja Sabire Lici ishin vetëm në banesë, në momentin e tragjedisë. Sipas policisë, dyshohet se kryefamiljar

Dyshohet se u vetëdogjën, të moshuarit neglizhoheshin nga fëmijët (DETAJE)
  • 2018-07-04

Dyshohet se u vetëdogjën, të moshuarit neglizhoheshin nga fëmijët (DETAJE)

Një çift bashkëshortësh të moshuar u gjetën nga nipi i tyre, të asfiksuar dhe me djegie në trup nga rrjedhja e gazit, në banesën, që ndodhet në fshatin Gjergjan të Elbasanit. Ngjarja e rëndë duket se nuk është një aksident, pasi policia ka dyshime të forta se vetë kryefamiljari S

No Pic available
  • 2017-05-18

Elbasan, makina përplas për vdekje 68-vjeçarin me biçikletë

Një 68-vjeçar i cili po udhëtontë me biçikletë ka humbur jetën në spital, pasi u përplas nga një  automjet. Policia vuri në pranga drejtuesin e mjetit 43 vjeçarin Sokol Hysa. Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor, në Komisariatin e Policisë Elbasan bënë arrestimin në

Elbasan-Cërrik, mjeti përplas për vdekje të moshuarin
  • 2017-05-18

Elbasan-Cërrik, mjeti përplas për vdekje të moshuarin

Një aksident me pasojë vdekjen e një 68-vjeçari ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Cërrik.  Mjeti me targa AA 633 PU që drejtohej nga shtetasi Sokol Hysa, 43 vjeç, në fshatin Gjergjan ka përplasur shtetasin H.H, 68 vjeç banues në fshatin Thanë Elbasan. Hysa është shoqërua

No Pic available
  • 2017-05-12

Balla: Letra e Hahn mesazh tepër i qartë për Partinë Demokratike

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla thotë nga Elbasani se letra e komisionerit Hahn ishte një mesazh tepër i qartë për Partinë Demokratike, e cila sipas tij, ka si synim bllokimin e zgjedhjeve. Balla: Nuk ka ndodhur, jo në Shqipëri, po në asnjë vend të botës që kur ka një sis

No Pic available
  • 2017-05-12

Prezantohen kandidatët për deputetë të PS në Vlorë, Lezhë, Elbasan

Drejtuesi politik i fushatës së PS për qarkun e Vlorës, Damian Gjiknuri ka deklaruar se zgjeshjet më 18 qershor do të bëhen, pasi në Shqipëri nuk përmbushet asnjëri prej dy kushteve që do të rrëzonin një qeveri. Gjatë prezantimit të kandidatit Edmond Leka për Orikum Gjiknuri tha se

No Pic available
  • 2017-03-10

Mars 97, Shaqir Vukaj: Urdhrat e Gazidedes kundër jugut

Dje gazeta “Dita” botoi pjesën e parë të kujtimeve të ish-ministrit të Mbrojtjes në vitin 1997, Shaqir Vukaj. Ishte dita e parë e tij si ministër dhe në vazhdim ai tregton tmerret që ka parë se kishin bërë paraardhësit e tij demokratë në ato zyra. Urdhrat e Bashkim Gazide