Rezultate te kerkimit per termin: +Gjet +Ndoj

Meta: total 288 / total_found 288 / time 0.001 / keyword[0] gjet / docs[0] 33198 / hits[0] 42064 / keyword[1] ndoj / docs[1] 4274 / hits[1] 5662 /
No Pic available
  • 2017-05-20

Sherri për fëmijët, arrestohen dhe vëllezërit që u plagosën në Velipojë

Janë arrestuar dy vëllezërit Tahiri të cilët u plagosën mesditën e 19 majit 2017, në Velipojë si dhe njëri prej personave të akuzuar si autorë të plagosjes. Ndërkohë një tjetër person është shpallur në kërkim. Pasi kishin mësyar se fëmijët e tyre ishin zënë, palët jan

Plagosja e vëllezërve në Velipojë, 3 të arrestuar dhe një në kërkim
  • 2017-05-20

Plagosja e vëllezërve në Velipojë, 3 të arrestuar dhe një në kërkim

Dalin detaje nga ngjarja e mesditës së djeshme, ku në Velipojë u plagosën me armë zjarri dy vëllezërit Ervin Tahiri, 30 vjeç dhe Durim Tahiri 24 vjeç. Policia e Shkodrës thotë se ka zbardhur ngjarjen duke vënë në pranga vëllezërit e plagosur, me banim në fshatin Mali Kolaj, Njësia

Mustafa Nano: Pse ndarja e Kosovës, është një ide e mirë
  • 2017-01-24

Mustafa Nano: Pse ndarja e Kosovës, është një ide e mirë

Nga Mustafa Nano Rexhep Qosja, me sa di unë, nuk është hera e parë që e hedh idenë e shkëmbimit të veriut të Kosovës, që është tërësisht nën kontrollin serb qysh prej përfundimit të Luftës (e që, me gjasë, do të jetë nën kontrollin serb derisa, larg qoftë, të fillojë n

No Pic available
  • 2016-12-31

Busti 70 vjeçar i Fishtës që u gjet në ujërat e lumit Drin

Një bust mbi 70-vjeçar i Homerit Shqiptar At Gjergj Fishta dhe i Ndoc Hil Ndojt i cili ishte personi që e gjeti dhe e ruajti për vite të tëra janë vendosur në fshatin Troshan të Lezhës. Ceremonia e përurimit të këtyre dy busteve u organizua në 76-vjetorn e vdekjes së Fishtës, ndërsa

Rrëshen, i kërkuari qëllon me armë policinë dhe arratiset
  • 2016-11-27

Rrëshen, i kërkuari qëllon me armë policinë dhe arratiset

Një 25 vjeçar i është arritur policisë së Lezhës, teksa ka qëlluar me armë në drejtim të forcave të rendit. Shtetasi Armarildo Ndoj, 25-vjeç, banues në Rrëshen është shpallur në kërkim nga policia pasi ishte dënuar me 8 vite burg për vrasje të mbetur në tentativë dhe zotërim

Përplasje me armë në Lezhë, i kërkuari hap zjarr ndaj policisë
  • 2016-11-27

Përplasje me armë në Lezhë, i kërkuari hap zjarr ndaj policisë

Një 25-vjeçar i është arratisur Policisë së Lezhës, teksa ka qëlluar me armë në drejtim të forcave të rendit. Shtetasi Armarildo Ndoj, 25-vjeç, banues në Rrëshen është shpallur në kërkim nga policia pasi ishte dënuar me 8 vite burg për vrasje të mbetur në tentativë dhe zo

Mirditë, i kërkuari për tentativë vrasje qëllon me armë ndaj policisë dhe arratiset 
  • 2016-11-27

Mirditë, i kërkuari për tentativë vrasje qëllon me armë ndaj policisë dhe arratiset 

Policia e Lezhës ka shpallur në kërkim shtetasin Amarildo Ndoj, 25 vjeç, banues në Rrëshen, Mirditë. Ky shtetas është në kërkim pasi është i dënuar me 8 vite burgim për veprat penale Vrasje e mbetur në tentativë, Prodhim dhe mbajtje pa leje të armëve luftarake dhe në vazhdim të