Rezultate te kerkimit per termin: +Gjimnazit

Meta: total 1000 / total_found 2285 / time 0.001 / keyword[0] gjimnazit / docs[0] 2285 / hits[0] 2972 /
Nishani: Bëjeni demokracinë funksionale, Zoti ju ndriçoftë mendjen!
  • 2017-06-25

Nishani: Bëjeni demokracinë funksionale, Zoti ju ndriçoftë mendjen!

Kreu i Shtetit, Bujar Nishani, u bëri një thirrje sot qytetarëve shqiptarë të bëjnë demokracinë funksionale, duke ushtruar të drejtën e tyre kushtetuese për të votuar. Marrë shkas nga kjo ditë e shenjtë e Fiter Bajramit, Nishani uroi që Zoti të ndriçojë mendjet e gjithësecilit p

SKA GJË! HUMBJA JUAJ ËSHTË FATI I RI I SHQIPËRISË
  • 2017-06-18

SKA GJË! HUMBJA JUAJ ËSHTË FATI I RI I SHQIPËRISË

Spartak Ngjela Republika e Re, i thanë amerikanët Bashës, është ajo që do të dalë pas vetingut dhe Reformës në Drejtësi. Po vetingu dhe Reforma në Drejtësi, cilën republikë do të rrëzojë? Reforma në Drejtësi dhe vetingu do të rrëzojnë republikën e korruptuar shqiptare që the

No Pic available
  • 2017-06-16

Presion nxënësve dhe mësuesve për fushatë, MAS verifikim 6 drejtuesve arsimore

Ministria e Arsimit dhe Sportit është duke verifikuar pjesëmarrjen në fushatë elektorale të 6 drejtuesve arismore në rrethe. Në një njoftim për mediat, Ministria e Arsimit sqaron se ka informacione se këta drejtues ushtrojnë presion mbi nxënësit dhe mësuesit. Njoftimi i Ministrisë s

No Pic available
  • 2017-06-12

Nis sot pelegrinazhi në kishën e Laçit, ja kufizimet në qarkullim

Si çdo vit, besimtarë nga e gjithë Shqipëria por edhe jashtë saj do të kryejnë pelegrinazhin në kishën e Shna Ndout në Laç, në datat 12-13 qershor 2017. Për mbarëvajtjen e pelegrinazhit, policia e Lezhës ka marrë një sërë masash teknike dhe organizative, për sigurimin e rendit dh

No Pic available
  • 2017-06-11

Nesër nis pelegrinazhi në kishën e Laçit, ja kufizimet në qarkullim

Si çdo vit, besimtarë nga e gjithë Shqipëria por edhe jashtë saj do të kryejnë pelegrinazhin në kishën e Shna Ndout në Laç, në datat 12-13 qershor 2017. Për mbarëvajtjen e pelegrinazhit, policia e Lezhës ka marrë një sërë masash teknike dhe organizative, për sigurimin e rendit dh

Pelegrinazhi në Kishën e Laçit, kufizime në disa segmente rrugore
  • 2017-06-11

Pelegrinazhi në Kishën e Laçit, kufizime në disa segmente rrugore

Besimtarë nga e gjithë Shqipëria do të kryejnë pelegrinazhin në kishën e Shna Ndout në Laç, në datat 12-13 qershor 2017. Për mbarëvajtjen e pelegrinazhit, policia e Lezhës ka marrë një sërë masash teknike dhe organizative, për sigurimin e rendit dhe sigurisë publike, para, gjatë

No Pic available
  • 2017-06-03

Veliaj: Lulin po se votoi Tirana ka një plan B, sngelet pa gjë

Në vijim të turit Tirana 2 vjet zgjuar, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi sot një takim me banorët e njësisë Nr 10, ku bëri një bilanc të punëve që janë kryer në këto dy vite në këtë zonë Kreu i Bashkisë deklaroi se këto investime janë realizuar falë vul