Rezultate te kerkimit per termin: +Gjiri

Total: 2151
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.432Z

Ndotja në bregdet, plehrat zaptojnë plazhin publik tek Gjiri i Lalësit (FOTO)

Durrës- Teksa plazhi dhe sezoni turistik ka nisur prej ditësh në bregdetin shqiptar, ndotja vijon të jetë prezente.  Në fokus të denoncimit të hapësirave publike përmes imazhit të fotografisë sot sjellim në vëmëndje situatën në plazhin e Gjirit të Lalësit në Durrës. Siç duket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.503Z

Të pastrehë me vilë te gjiri i Lalëzit

Fiks Fare Zyrtarët e qeverisë Berisha, burrë e grua, morën dy kredi të buta për shtëpi në bregdet Në vazhdën e kronikave investiguese, Fiks Fare transmetoi mbrëmë një tjetër çudi që ndodh në vendin tonë. Dy zyrtarë të lartë të ish-qeverisë, të deklaruar si të pastrehë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.851Z

Pronat te Gjiri i Lalëzit, nën hetim 3 persona

Prokuroria e Tiranës ka gati dosjen në gjykatë për ish-kreun e AKP-së dhe dy topografët Tre ish-zyrtarë të AKP-së, me në krye kreun e saj, Tunxh Vatnikaj, janë marrë nën hetim nga Prokuroria e Tiranës, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës. Sipas njësisë Task-Forcë, në prokuror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.105Z

Gjiri i Lalzit, mbytet në det 65-vjeçari

Një person ka humbur jetën duke u larë në Gjirin e Lalzit mesditën e sotme. Sipas policisë, viktima është identifikuar si shtetasi P.F. 56-vjeç, me banim në Rrëshen. Në vendin e ngjarjes shkuan policia dhe grupi hetimor, të cilët po punojnë në zbardhjen e shkakut. 22 gusht 2015 (gaze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.963Z

Prona tek Gjiri i Lalzit, Gjyqtarja skomenton:Kam folur përmes vendimit

“Kam folur përmes vendimit” ky është komenti i gjyqtares së gjykatës së Durrësit Joana Qeleshi e cila i njohu të drejtën e pronës në 45 ha tokë në Gjirin e Lalzit familjes Seçuni. E kontaktuar nga Ora News gjyqtarja Qeleshi nuk ka pranuar të komentojë më tej as vendimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.747Z

Bëri plazh nudo tek Gjiri i Lalzit, 33-vjeçari: Shokët më fshehën rrobat

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në plazhin publik të Gjirit të Lalzit. 33-vjeçari  me inicialet E.T., nga Tirana, student i degës së Inxhinierisë, është arrestuar në flagrancë teksa lahej nudo në det. “Një i ri, pasi u la në det me disa shokë të tij, u kthye në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.479Z

Britani e Madhe, gjiri i leshtë për mamatë e reja

Britani e Madhe, 19 Mars NOA – Gjiri në bluzë ka marrë elozhe të shumta nga autoritetet mjekësore në Angli. Kjo shpikje e Coral Charles-Dunne, 91 vjeç, mund të duket e rrezikshme, por i vjen shumë në ndihmë nënave që do të përballen për herë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama