Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithka

Meta: total 699 / total_found 699 / time 0.000 / keyword[0] gjithka / docs[0] 699 / hits[0] 888 /
Shef Renato zbulon pjatat e preferuara të politikanëve, farë hanë Nano, Rama, Basha dhe
  • 2017-05-14

Shef Renato zbulon pjatat e preferuara të politikanëve, farë hanë Nano, Rama, Basha dhe

Që kur hapi restorantin e tij Umami, Renato Mekolli nuk është më modeli që shikonim në rrjetet sociale. Pas disa pjesëmarrjeve televizive, chef-i ka veshur përparësen e bardhë dhe gjithka tani është vetëm në shërbim të punës dhe të restoranit, të cilit ai i përkushtohet pjesën m

Kenia, një udhëtim që nuk e harron dot kurrë
  • 2017-02-08

Kenia, një udhëtim që nuk e harron dot kurrë

Udhëtim në zemrën e kontinentit të egër, Fisin Masai, aty ku njerëzimi ka mbetur siç ishte 1000 vjet më parë. Nga Blendi Fevziu Gjelbërimi i harlisur dhe cicërimat e zogjve janë e vetmja pamje që shfaqet përtej dritareve të Hotelit legjendar Norfolk, ndërtuar në 1905, simboli më i

Donald Trump u ngjall frik gjermanve
  • 2017-01-20

Donald Trump u ngjall frik gjermanve

An e mban gjithka ka t bj me Trump: bhen prgatitjet pr inagurimin n Uashington. Por habia, se ’president kan zgjedhur n SHBA vazhdon t jet e pashuar n Gjermani. Disa madje mendojn se jan n zhgjndr. Por tani vrtet n program sht inagurimi i Donald Trump-it. “Nse ai do t kandidonte n Gjerma

Eni obani, jashtë profilit të avokates: Pse bashkëshorti nuk ka dëshirë të dalë në publik
  • 2016-12-28

Eni obani, jashtë profilit të avokates: Pse bashkëshorti nuk ka dëshirë të dalë në publik

Juristja Eni obani, një prej personazheve më të dashur të publikut, këtë fundvit ka bërë bilancin e profesionit të saj, i cili, për fat të keq, është më i dhimbshëm se një vit më parë. Zëri i fortë i publikut, edhe nëpërmjet rubrikës së përjavshme Shihemi në gjyq, është p

SHUMË MË TEPËR SE SA VETËM NJË GOODBAY
  • 2016-11-19

SHUMË MË TEPËR SE SA VETËM NJË GOODBAY

Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpreh fare hapur kt. Madje aq sa gjat vizits s m parshme t presidentit t SHBA-s n Gjermani n prill, tani nj gjysm viti m pas n Berlin, presidenti i SHBA-s shton tani edhe nj tjetr vlersim: N skenn botrore gjat tet

No Pic available
  • 2016-11-18

Obama-Merkel, shum m tepr se sa vetm nj Goodbye

Pas zgjedhjes s Donald Trump president t SHBA-s duket se Barack Obama ka pr qllim nj mision t fundit politik. Ai do t shptoj, ç’sht e mundur e mbshtetet tek Angela Merkel, shtylla e politiks ndrkombtare. Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpr

Shum m tepr se sa vetm nj Goodbye
  • 2016-11-18

Shum m tepr se sa vetm nj Goodbye

Nga Sabine Kinkartz Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpreh fare hapur kt. Madje aq sa gjat vizits s m parshme t presidentit t SHBA-s n Gjermani n prill, tani nj gjysm viti m pas n Berlin, presidenti i SHBA-s shton tani edhe nj tjetr vlersim: N