Rezultate te kerkimit per termin: +Gjith

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.437Z

Gjithçka shkoi keq...

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se Newcastle United ka merituar fitoren ndaj skuadrës së tij. Gjermani shtoi se për skuadrën e tij, gjithçka shkoi keq. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; “Disa ditë më parë p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Berisha: Internet pr gjith shqiptart

Tiran (start)- Kryeministri Sali Berisha gjat turit q ka ndrmarr prej kohsh n t gjith vendin, sht ndaluar sot n Malsin e Madhe. N fjaln e rastit, shefi i qeveris tha se prdorimi i internetit n mas t gjer duhet ta shndrrohet n nj kredo kombtare. "Ne do t instalojm kabinetet e informatiks n t gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.328Z

Lady Gaga tregon gjithçka

Lady Gaga kurrë nuk e ka censuruar veten kur bëhet fjalë për artin dhe në kopertinën e revistës ‘Candy’.Këngëtarja e famshme tregon gjithçka në një pamje ballore, pa u mbuluar aspak. 27-vjeçarja është e veshu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.857Z

Urraaaaa! T gjith n qeveri

Prfaqsuesit ndrkombtar t pa shpres ndaj kryefortsis dhe lufts mes partive shqiptare n Maqedoni, jan detyruar t ofrojn nj zgjidhje q, sipas meje sht n dobi t interesave shtetrore por jo edhe n dobi t interesave shqiptare. Ata nuk jan pr tu fajsuar, e kan nga halli. Si duket, e pan se nuk ka zgjidhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.935Z

Zbulohet oksigjen në gjithësi

SHBA- Njëri nga hulumtimet më të gjata të astronomëve përfundimisht është përmbyllur. Shkencëtarët kanë gjetur molekula të oksigjenit në hapësirë. Disa atome oksigjeni janë gjetur si të vetme ose të inkorp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.651Z

Morata: I detyrohem gjithçka Juventusit

Sulmuesi i Juventusit, Alvaro Morata ka thënë se për thirrjen me kombëtaren e Spanjës, për gjithçka i detyrohet Juventusit. Sulmuesi spanjoll ka kaluar një sezon fantastik me bianconerët duke fituar dy trofe dhe duke arritur në finale të Lig&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.590Z

Gjithë sytë nga Jennifer Lopez

Gjatë paraqitjes së saj në në gala-në e Amfar, fondacionit për kërkimet mbi sëmundjen Aids, këngëtarja Jennifer Lopez është shfaqur shumë elegante me një fustan të gjatë dhe transparent. Ajo ka bërë që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama