Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithashtu +Komisioni +Disiplins

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] gjithashtu / docs[0] 189669 / hits[0] 243930 / keyword[1] komisioni / docs[1] 62104 / hits[1] 106106 / keyword[2] disiplins / docs[2] 24 / hits[2] 32 /
No Pic available
  • 2010-08-26

FSHF, plumb për plumb dhunës

Disiplina: Besa, Sknderbeu, Vllaznia, Elbasani, viktimat e ndshkimeve t ashpra FSHF i prgjigjet “plumb pr plumb” fenomenit t javs s par t kampionatit t 72, dhuns s vrejtur n ndeshjen Besa-Sknderbeu, Vllaznia-Bylis dhe Elbasani-Tirana. Ndrkoh q nuk kan shptuar pa u lagur edhe ekipi i Tira