Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.631Z

Te gjithe luajne

09/02/10 19:25 Banoret kane menduar qe te organizojne ndonje loje te gjithe se bashku. Ne fillim kane menduar te luajen me peta dhe e kane bere por nuk rezultoi shume e suksesshme pasi djemte nuk dinin te luanin dhe protestuan. Me pas ata kane menduar qe nje loje qe mund ta luajne te gjithe d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.470Z

Ne gjithe boten

/ / NgaBLENDI KAJSIU Ne gjithe boten eshte argumenti qe hasim shpesh jo vetem ne jeten tone te perditshme por edhe ne debatet publike. Ai shfaqet ne forma te ndryshme. Here ne gjithe boten here ne asnje vend te botes dhe here-here nuk ka vend ne bote ku. Keshtu dikush qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.943Z

Te gjithe ne kembe Te gjithe ne rruge

Te dashur bashkeqytetare Shqiptare e shqiptare kudo ku ndodheni Njerez te zakonshem te ketij vendi qe keni votuar ose jo per kandidatet e Aleances per te Ardhmen apo per mua personalisht ketu ne Tirane lejomeni te ndaj me ju shume sinqerisht shqetesimin tim te jashtezakonshme per cfare ka ndodhur so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.579Z

Greqi, vaksinim gjithe popullsise

Greqia ka vendosur te vaksinoje gjithe popullsine e saj per te perballuar gripin e derrave. Ky ka qene edhe vendimi i sotem i komisonit qeveritar qe eshte zhvilluar nen kryesine e vete kryeministrit Karamanlis ku edhe eshte aprovuar Plani Kombetar i Veprimit.Sipas vendimit te qeverise do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.141Z

eceni ekzekutohen te gjithe rebelet

eceni 19 tetor NOA - Forcat e sigurise kane vrare te gjithe ushtaraket islamike qe kishin zene parlamentin cecen ne Grozny ku kishin marre shume pengje dhe kishin kercenuar dhe ministrin e agrikultures. Gjate ketij sulmi ka shperthyer dhe nje kamikaz i cili ka vrare te pakten 4 persona. Menj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.064Z

Nje PS per te gjithe

Edi Rama u kerkoi te gjithe drejtuesve vendore te PS-se ne rrethe, qe te jene me afer njerezve. Gjate nje seminari te mbajtur ne Golem, kryesocialisti vuri theksin tek ristrukturimi i organizatave, proces qe do te filloje qe ne muajin shkurt. "Njera nga gjerat qe beme, hoqem byrote. Byrote e rrethev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.495Z

Te gjithe ne proteste

Erion Brace, deputet socialist tha dje se shqiptaret duhet te marrin masivisht pjese ne protesta kunder qeverise se ciles raportet nderkombetare po ia nxjerrin perdite ne drite deshtimet. “Pas raportit te Transparency International” dje Instituti Evropian i Statistikave Eurosat publikoi treguesi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama