Rezultate te kerkimit per termin: +Gjja

Total: 88
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.538Z

Mancini nuk largohet nga Inter

Amantino Mancini nuk e ka ndrmend t largohet nga Inter, pa marr parasysh se ai sht njri prej futbollistve q shihet si i panevojshm pr trajnerin Jose Mourinho. Deri tash, braziliani ka pasur vetm 6 paraqitje n t gjitha garat zyrtare. Shum pak, por 29 vjeari nuk dorzohet. Tashm jam stabilizuar n Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.294Z

Berisha: Digat janë të sigurta, por banorët të evakuohen

Kryeministri Berisha sht takuar n Shkodr me Komitetin Ndrministror t Emergjencs Civile t ngritur pr gjendjen e krijuar nga prmbytjet. Kreu i qeveris ka theksuar se situata sht nn kontroll, por duhet t kryhet sa m shpejt evakuimi i banorve nga shtpit n rrezik. Berisha, i shoqruar nga Kryetarja e Kuve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.435Z

Gaçi: Të lërë komentet politike

PS reagon pas deklaratave t sekretarit t Ministris s Ekonomis Prve akuzave, Partia Socialiste ka emetuar dje edhe disa kshilla etike. Kshtu, pa deklaratave t sekretarit t Prgjithshm t Ministris s Ekonomis, deputeti socialist, Artan Gai, ka replikuar duke kujtuar se detyra e npunsit civil po shprdor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Rrfimi i Achotit

Jacques Achot, profesor pr skenar dhe regji n FEMIS (Shkolla Kombtare Franceze e Filmit) ligjroi n kuadr t festivalit Skena UP pr rrfimin, kineman dhe kulturn. Po ashtu, ai foli pr metodat m bashkkohore t shkrimit t skenarit. Achot tha se n film skenari sht i rndsishm, por nuk sht gjja m kryesore.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.619Z

N pritje t golit

Blerim Xhemajli po kalon momente magjike me Parmn, e cila i ka befasuar t gjith futbolldashsit me rezultatet q po i arrin kt sezon, edhe pse nuk ka skuadr me yje. Mesfushori shqiptar pati paraqitje t plqyeshme t dieln n barazimin 2:2 kundr Genoas. Pas sezonit pozitiv q pati me Torinon, 23 vjeari po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

Rusia n zi

Flamujt dje u vendosn n gjysmshtiz dhe u anuluan t gjitha programet anemban Rusis, pasi q vendi ishte n zi pr 112 viktimat e zjarrit, i cili shprtheu gjat fundjavs n nj klub t nats. Me dhjetra persona tjer kan psuar lndime dhe po luftojn pr jett e tyre. Banort vendosn lule t bardha dhe t kuqe, para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.346Z

Cana, qendrmbrojts

Kapiteni i Sunderlandit, Lorik Cana ka thn se sht i gatshm pr t luajtur n pozitn e qendrmbrojtsit n ndeshjen e radhs q ekipi i tij e luan n shtpi ndaj Portsmuthit t shtunn. Menaxheri i Sunderlandit, Stave Bruce, pr ndeshjen e radhs nuk do t mund t llogarit n shum lojtar t repartit defanziv, me ras

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama