Rezultate te kerkimit per termin: +Gjo

Meta: total 1000 / total_found 1418 / time 0.000 / keyword[0] gjo / docs[0] 1418 / hits[0] 1984 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Mposhti sëmundjen dhe u kthye në legjendë: 30 kuriozitete në 30-vjetorin e Messi-t

Lionel Andrés Leo Messi ka lindur më 24 qershor 1987. Lindur dhe rritur në qendër të Argjentinës me prindërit e tij Jorge dhe Celia, dhe vëllezërit e motrat e tij: Maria, Matias dhe Rodrigo. Ai filloi të takonte Antonella Roccuzzo në vitin 2008. Ai dhe Antonella kanë dy djem, Mateo dhe T

Akuzat e LSI, reagon ashpër Tahiri: Më dëgjo me vëmendje Ilir Meta
  • 2017-06-22

Akuzat e LSI, reagon ashpër Tahiri: Më dëgjo me vëmendje Ilir Meta

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar ashpër pas deklaratave të LSI që e akuzojnë atë se është i përfshirë në një organizatë që shpërndan para për shit-blerjen e votës në Vorë. Ragimi i Saimir Tahirit Me degjo me vemendje Ilir Meta! U be nje kohe e gjate qe me bie ne q

No Pic available
  • 2017-06-14

Mirditë, 7 besëtarët e Lajthizës, monument për dëshmorët e atdheut vrarë nga serbët

Guri i Besës quhet monumenti përkujtimor vendosur në Reps të Mirditës për shtatë besëtarët e Lajthizës, dëshmorët e atdheut që dhanë jetë në krah të Ded Gjo Lulit, duke luftuar për mbrotjen e trojeve shqiptare. Ceremonia përkujtoi besnikërinë e këtyre burrave ndaj çështjes sh

No Pic available
  • 2017-06-13

Rama në Fiks Fare: Koalicion me PD pas zgjedhjeve? Këtë e vendos populli

Largimi i Vangjel Dules, dëmton minoritetin I ftuar në emisionin Fiks Fare, kryeministri Edi Rama ka komentuar mundësitë për një koalicion paszgjedhor me Partinë Demokratike Nëse do të ketë një koalicion paszgjedhor, Rama tha se pret rezultatin e zgjedhjeve, duke theksuar se këtë do ta

No Pic available
  • 2017-06-09

Meta gati te sakrifikoje presidentin per postin e kryeministrit

Intervista e Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta në emisionin Opinion në TV Klan  (E PLOTË)  Blendi Fevziu: Meta jeni President i zgjedhur i vendit dhe keni dalë në fushatë. A keni shkelur Kushtetutën e vendit? Ilir Meta: Së pari, dy ish-partitë e mëdha, sepse prandaj bëhe

No Pic available
  • 2017-06-08

Në kërkim të kanabisit, policia kalon në sitë fshatrat e Shkodrës

Policia e Shkodrës, Plan Operacional për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e kultivimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike. Policia e Shkodrës ka nisur sot monitorimin nga ajri me anë të helikopterit, për kontrollin e territorit. Krahas monitorimit nga ajri, vijon kontrolli i imtësis

No Pic available
  • 2017-05-31

U dënua për korrupsion, Apeli kthen vendimin për gjyqtarin Rasim Doda

Gjykata e Apelit ka çuar për rigjykim rastin e gjyqtarit të Sarandës, Rasim Doda, i cili u dënua nga Krimet e Rënda me 4 vjet e 6 muaj burg për korrupsion. Rasti në fjalë bën fjalë për 80 mijë eurot që gjyqtari u dënua se i kishte marrë në këmbim të një vendimi. Megjithatë, Apel