Rezultate te kerkimit per termin: +Gjokn

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] gjokn / docs[0] 1 / hits[0] 2 /
No Pic available
  • 2010-08-21

30-vjeçari, dhunë ndaj ish të dashurës dhe babait të saj

Tiran Historia tronditse e studentes s ekonomikut Edhe pse policia dhe gjykata ia kishin ndaluar takimet me ish t dashurn, nj 30-vjear jo vetm q e ka takuar, por e ka krcnuar dhe dhunuar bashk me t atin e saj. Ngjarja e rnd ka ndodhur n Vor t Tirans, prpara pallatit t posts, ku ndodhet edhe nj bank