Rezultate te kerkimit per termin: +Gjoka +Konstruksion

Total: 66
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.554Z

Rruga e Arbrit, Gjoka Konstruksion fiton garën e koncesionit

Kompania Gjoka Konstruksion ka fituar garën e koncesionit për rrugën e Arbrit. Sipas njoftimit zyrtar të ministrisë, Gjoka Konstruksion është paraqitur me të gjitha dokumentet në përputhje me kërkesat. Në garë për ndërtim, operim dhe mirëmbajtjen e Rrugës së Arbrit ishin edhe kompa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.260Z

PD: ARRSH, pazar me Gjoka Konstruksion për Unazën e Madhe

Partia Demokratike fakton me dokumenta mashtrimin publik të ARRSH për tenderin e paracaktuar të Unazës së Madhe. Sipas selisë blu, kriteret janë ndryshuar për llogari të Gjoka Konstruksion. Nëpërmjet një deklarate PD, kërkon sqarim prej ARSH-së Në përgjigje të reagimit të dëshpër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.165Z

Biznesmeni Gjoka: Mziu më bëripresion me gjoba, jemi në gjyq

TIRANE- Marrëdhëniet mes bashkisë së Kamzës dhe administratorëve të kompanisë së njohur “Gjoka Konsruksion”, janë acaruar kohët e fundit akoma dhe më tepër, për shkak se nga ana e bashkisë së drejtuar nga Xhelal Mziu, janë marrë veprime ekstreme, duke e penalizuar me gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.006Z

Seanca ndaj Mziut, dëshmi përabuzimet me taksat e Kamzës

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANE - Pyeten agjentja e kompanisë së sigurimeve të “Gjoka Konstruksion” dhe ish-përfaqësuesi i kompanisë “Albavia”, për skualifikimet e tyre edhe pasi kishin fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.281Z

Padia e 2-të ndaj Mziut, taksa 115mln që bllokoi rrugën e “Arbërit”

Të tjera rreth shkrimit Mziu në gjykatë nderon me dy gishta Juristi i bashkisë ende në kërkim TIRANE- Njësia hetimore Task-Forcë është duke zhvilluar një hetim paralel me atë të abuzimit në tendera ndaj kryebashkiakut të Kamzës Xhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.280Z

Padia e dytë ndaj Mziut, taksa 115mln që bllokoi rrugën e “Arbërit”

Të tjera rreth shkrimit Mziu: Jam i pafajshëm, përballem me ligjin TIRANE- Njësia hetimore Task-Forcë është duke zhvilluar një hetim paralel me atë të abuzimit në tendera ndaj kryebashkiakut të Kamzës Xhelal Mziu. Ashtu si në rastin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.160Z

Gjyqi ndaj Mziut, shtyhet seanca eparë, akuza për abuzim me tenderët

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Shtyhet seanca në dhomën penale të Gjykatës së Tiranës, për kryetarin e Bashkisë së Kamzë, i akuzuar për abuzim me tenderët e rrugëve. Të pandehur së bashku me bashkiakun Mziu janë edhe drejt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama