Rezultate te kerkimit per termin: +Gjoka

Total: 3870
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.556Z

Gjoka: Diplomatëtshqiptarë trajnohennë Rusi

TIRANE- Ambasadori shqiptar në Federatën Ruse, Sokol Gjoka ka deklaruar gjatë një takimi në Moskë se një pjesë e mirë e diplomatëve shqiptarë trajnohen në Rusi. Gjoka ka folur gjatë një tryeze në universitetin MGIMO në datën 25 shkurt të këtij viti. Në këtë takim, Gjoka pohoi e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.820Z

Gjoka: Kualifikimin se diskutojmë

Nga Ergest Haxhaj Trajneri i Flamurtarit e quan thjeshtë formalitet ndeshjen ndaj Mamurrasit dhe shprehet se do të mendojnë më tepër për ndeshjen e fundjavës Flamurtari do të presë sot në shtëpi ekipin e Tomorrit , në një takim të vlefshëm për kupë. Kjo ndeshje do të jetë e dyta p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.311Z

Vllaznia drejt rënies, Ernest Gjoka jep dorëheqjen

Vllaznia duket e dorëzuar tashmë në luftën për mbijetesë, ndonëse matematika e mban ende në lojë, por situata bëhet edhe më dramatike, pasi trajneri Gjoka ka vendosur të braktisë anijen në prag të mbytjes. Në një komunikim me Supersport, Gjoka refuzoi të jepte intervistën e zakons

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.005Z

Shpërdorimi i detyrës, arrestohet gjenerali Syrja Gjoka

Gjenereali Syrja Gjoka ka përfunduar në prangat e policisë. Ai akuzohet për Shpërdorim detyre. Sipas hetimeve të Prokurorisë së Beratit, Gjoka është përgjegjës për shkatërrimin e 7 objekteve të forcave të Armatosura, pa marrë leje nga strukturat eprore. Gjithashtu, Gjoka akuzohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.763Z

Gjoka Duam fitoren me Apolonine

Ernest Gjoka nuk ndjen nostalgji kur behet fjale per perballjen me Apolonine citon Supersportbr br Trajneri i Flamurtarit pohoi se ka respekt te plote per skuadren qe ka drejtuar pak vite me pare por pertej nostalgjise ai tha se per 90 minuta ai do te mendoje vetem se si ta fitoje kete takimbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.165Z

Gjoka: Vit me probleme, mbijetesa sështë sukses

Ernest Gjoka e ka lënë pas festën për mbijetesën në Kategorinë Superiore duke theksuar se kjo gjë nuk mund të quhet arritje apo sukses. Sipas tij, e vetmja gjë që mund të quhet sukses është arritja në finalen e Kupës së Shqipërisë. Në specialen e përgatitur nga Supersport numri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.153Z

Gjoka: Kalimi në finale, fitore e madhe

Sipas trajnerit vlonjat, rezultati ndaj kampionëve kishte kohë që pritej, dhe më fund ardhi në kohën e duhur Trajneri i skuadrës së Flamurtarit, Ernest Gjoka është shprehur se fitorja e sotme erdhi për dy arsye. Së pari vlerësoi moralin e ekipit dhe së dyti evidentoi edhe situatën neg

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama