Rezultate te kerkimit per termin: +Gjoni

Total: 6192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.600Z

Deshmon Elisabeta Gjoni

brbrGuvernatorja ne detyre Elisabeta Gjoni ka mohuar te kete pasur dijeni per vjedhje e bankes madje ka deklaruar para Prokuroreve se ka mesuar skandalin e zhdukjes se 713 milione lekeve vetem ne daten 22 korrik diten kur vete Guvernatori Fullani ka njoftuar Keshillin Mbikeqyres edhe pse mbante ne B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.554Z

Valter Gjoni, nderohet nga Polonia

Vlerësimi Valter Gjoni, një personazh i njohur i kulturës është vlerësuar dje me dekoratën e nderit “Bene Merito” nga Polonia. Ky vlerësim iu dorëzua dje në një ceremoni të organizuar në ambasadën polake, nga ambasadori i Polonisë në Tiranë, Marek Jeziorsk. Më shumë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.000Z

Gjoni falsifikoi, QKR depoziton padinë

Rëndohet pozita e gjyqtarit dhe anëtarit të KLD-së. Edhe ILDKPKI e akuzon Konstatimi - Kemi të bëjmë me dokumente të falsifikuara të paraqitura nga subjekti Gjin Gjoni, me qëllimin e vetëm shmangien nga përgjegjësia e rëndë ligjore Inspektorati i Lartë i Deklarimit të Kontrollit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.712Z

Gjoni dosja ne Prokurori

Nga Drejtoria për Krimin Ekonomik e Financiar në Policinë e Shtetit më datë 8 korrik 2014 ka referuar në Prokurorinë e Përgjithshme materialet në ngarkim të Gjyqtarit të Apelit, Tiranë dhe anëtarit të Këshillit të Lart&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.404Z

Gjyqtari Gjin Gjoni mohon akuzat

0 Nje dite pas akuzave te Inspektoriatit te Deklarimit te Pasurive per fshehje te pasurise dhe korrupsio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.170Z

A do të shkarkohet Gjin Gjoni?

Një ditë më parë, ambasadori amerikan Donald Lu, bëri me dije se disa gjyqtarëve të korruptuar shqiptarë, iu është mohuar viza amerikane. Një prej gjyqtarëve, sipas Top Channel, është i famshmi Gjin Gjoni. Sot, ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i pyetur për këtë listë gjyqt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.937Z

Ingrid Gjoni: Inshallah

Është një prej këngëtareve më të njohura në Shqipëri, por Ingrid Gjoni kohës së fundit ishte mjaft e tërhequr nga jeta publike. Arsyeja është djali i saj Paridi, që tashmë ka mbushur 1 vjet. Duket që këng&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama