Rezultate te kerkimit per termin: +Gjonit

Total: 1314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.164Z

Korrupsioni: Gjin Gjonit i refuzohet viza amerikane

Gjin Gjoni Kush janë gjyqtarët që qeveria amerikane u ka refuzuar hyrjen në Shtetet e Bashkuara? Top Channel ka mësuar dhe konfirmuar në mënyrë indirekte se bëhet fjalë për gjyqtarin Gjin Gjoni. Gjoni ka aplikuar pak kohë më parë për vizën amerikane, por sipas informacioneve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.173Z

Pezullimi i Gjin Gjonit, Akuzaçon çështjen në Gjykatën e Lartë

Të tjera rreth shkrimit Gjoni brenda shtatorit del i pandehur TIRANË - Prokuroria vazhdon të këmbëngul në pezullimin nga posti i gjyqtarit dhe anëtarit të këshillit të lartë të drejtësisë për gjykatësin Gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.463Z

Gjykata e Lartë: Të rihetohet videoja intime e Inis Gjonit

Gjykata e Lartë ka urdhëruar rigjykimin e padisë së regjisores Inis Gjoni, e cila kërkonte dëmshpërblim nga Prokuroria e Krimeve të Rënda pas publikimit të një videoje intime të saj me Arjan Selimin, i vrarë në një atentat mafioz në vitin 2011. Video qarkulloi gjerësisht në atë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.844Z

KLD rrëzon kërkesën e Naçospër shkarkimin e Gjin Gjonit 

TIRANE- Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka rrëzuar kërkesën e Ministrit të Drejtësisë Nasip Naço për shkarkimin e gjyqtarit Gjin Gjonit. KLD ishte mbledhur prej mëngjesit të sotëm për të shqyrtuar tetë propozime të ministrit të Drejtësisë Nasip Naço për procedim ndaj gjyqtarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.119Z

Milionat e Gjin Gjonit, bizneset, kontratat dhe llogaritë e majme

Gjin Gjoni vijon të befasojë çdo vit me të ardhurat, me kreditë, huadhëniet, bizneset, kontratat dhe pasuritë e patundshme. Anëtari i Këshillit të Lartë të Drejtësisë, gjyqtari më i lakuar në sistemin e drejtësisë në Shqipëri, i justifikon të ardhurat edhe për vitin 2015 me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.846Z

KLD rrëzon kërkesën e Naçospër shkarkimin e Gjin Gjonit  

Të tjera rreth shkrimit VD Pasuria 2 milionë euro pikënisja e kërkesës VIDEO TIRANE- Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka rrëzuar kërkesën e Ministrit të Drejtësisë Nasip Naço për shkarkimin e gjyqtarit Gjin Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.128Z

Këshilli i Lartë i Drejtësisë miraton mandatimin e Gjin Gjonit si anëtar

TIRANE - Këshilli Lartë i Drejtësisë vlerësoi të ligjshëm dhe konform ligjit emërimin e Gjin Gjonit në postin e anëtarit të KLD-së. Pas shqyrtimit të kësaj kandidature nga ana e KLD-së, në mbledhjen e zhvilluar mëngjesin e sotëm, nën mbikëqyrjen e Presidentit të Republikës, Buj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama