Rezultate te kerkimit per termin: +Gjosha +Pas

Total: 784
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.346Z

Gjosha: Pas statusit, vetëmenaxhim të fondeve

Qeveria përfiton 64 milionë euro për 12 projekte. Peleshi vlerëson punën e ministrisë ARTEMISA HOXHA Në prezantimin e arritjeve në 300 ditët e qeverisë, ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka paraqitur arritjet e kësaj ministrie, ku më e rëndësishmja është sigurisht marrja e statu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.292Z

Gjosha Pas reformes rriten shanset per Shqiperine

brbrMiratimi i ndryshimeve kushtetuese ne funksion te reformes ne drejtesi per ministren e Integrimit Klajda Gjosha ka rritur shanset qe Komisioni Euriopian te propozoje celjen e negociatave per Shqiperine Per Vizion Plus ministrja thote se miratimi i 7 ligjeve ne menyre te vecante ai per kontrolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.217Z

Gjosha pas rekomandimit për hapjen e negociatave: Ditë historike për Shqipërinë!

Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka reaguar pas rekomandimit për hapjen e negociatave me BE. Data 9 nëntor 2016, do të mbetet historike për gjithë shqiptarët, kur në një moment të vështirë për Europën, Komisioni Europian, vlerëson pozitivisht progresin e bërë nga Shqipëria. R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.045Z

Progres-raporti, Gjosha: Hapja e negociatave me BE, pas plotësimit të 5 prioriteteve

TIRANE- Një ditë pas publikimit të progres-raportit, Ministrja e Integrimit, Klaudja Gjosha deklaroi se sfidë për Shqipërinë ngelet hapja e negociatave për anëtarësimin në Bashkimin Europian. Në një dalje publike para mediave, Gjosha theksoi se kjo gjë do të jetë e mundur pasi të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.332Z

Gjosha: Lajmet për dorëheqjen time janë spekulime

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, hedh poshtë zërat e ditëve të fundit për dorëheqjen e saj. Pas zërave në media se Gjosha mund të dorëhiqej pas ministrit të Drejtësisë, Naço, ministrja e Integrimit tha se këto janë thjesht spekulime. "Më vjen keq që qarkullojnë këto lajme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.335Z

Klajda Gjosha: Lajmet për dorëheqjen time, spekulime

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha hedh poshtë zërat se mund të japë dorëheqjen nga posti që mban. Emri i saj u lakua se mund të japë dorëheqjen pas Nasip Naços. Më vjen keq që qarkullojnë këto lajme, janë spekulime. Unë jam në krye të detyrës dhe po ju flas nga Brukseli, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.937Z

Gjosha: Partitë të gjejnë konsensus

Ministrja e Integrimit Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka reaguar pas takimit të hënës mes kryedemokratit Lulzim Basha dhe Kryeministrit Edi Rama, që shënoi dështimin e radhës të negociatave për reformën në drejtësi. Unë nuk do të thosha se kanë dështuar, sepse ky draft mbetet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama