Rezultate te kerkimit per termin: +Gjovalin +Berisha

Meta: total 487 / total_found 487 / time 0.003 / keyword[0] gjovalin / docs[0] 2092 / hits[0] 2959 / keyword[1] berisha / docs[1] 126188 / hits[1] 405252 /
11 deputetë të përjashtuar nga Rama
  • 2015-03-03

11 deputetë të përjashtuar nga Rama

Me 10 vite në krye të PS-së, Edi Rama duket se nuk e ka pasur këmbën shumë të mbarë. Gjatë kryesimit të tij, Rama ka përjashtu jo pak po 11 deputetë, më shumë se nga 1 për çdo vit të drejtimit të tij. Dy vite pasi kishte marrë drejtimin e PS-së, mbrëmjen e një Korriku përjash

Komisionet, ulet numri i anëtarëve. PD mban peng vendet e aleatëve
  • 2015-01-20

Komisionet, ulet numri i anëtarëve. PD mban peng vendet e aleatëve

Vendimi Berisha nuk pranon as këtë sesion të jetë aktiv në diskutimet e projektligjeve PD mban peng vendet e aleatëve në komisionet parlamentare. Deputetë të PR, PDK dhe PDIU kanë mbetur pa u caktuar në komisione. Në ndarjen e re të komisioneve kuvendore, mbi bazën e ndryshimeve të rr

Braçe: Çfarë turpi! Nishani asnjë fjalë për Lazaratin
  • 2014-06-22

Braçe: Çfarë turpi! Nishani asnjë fjalë për Lazaratin

Presidenti është zhdukur, përse nuk thotë asgjë për operacionin e policisë Nënkryetari i grupit të PS-së, Erjon Braçe, kërkon që Presidenti i Republikës të reagojë në lidhje me aksionin e suksesshëm të kryer nga ana e Policisë së Shtetit në Lazarat. Nëpërmjet një postimi në

Kadeli: Nuk kemi kërkuar dorëheqjen e Tahirit
  • 2014-06-22

Kadeli: Nuk kemi kërkuar dorëheqjen e Tahirit

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Gjovalin Kadeli i është rikthyer edhe njëherë ccështjes së kërkesës së tij për largimin e një ministri, por duke saktësuar se nuk ka kërkuar asnjëherë dorëheqjen e ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Sipas Kadelit, Tahiri është nj

No Pic available
  • 2014-06-22

Kadeli: Nuk kam kërkuar largimine Tahirit, është më i suksesshmi

Të tjera rreth shkrimit VIDEO LEZHE- Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, nuk ka qenë në listën e “zezë” të grupit të LSI-së për shkarkim. Nga Lezha, deputeti Gjovalin Kadeli, i cili pati bërë publi

No Pic available
  • 2014-06-21

LSI ska kërkuar kokën e Tahirit, Kadeli: Një nga Ministrat e suksesshëm

Lezhë- Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, nuk ka qenë në listën e zezë të grupit të LSI për shkarkim. Nga Lezha, deputeti Gjovalin Kadeli, i cili pati bërë publike dhe nismën e grupit të tij parlamentar për të kërkuar shkarkimin e një Ministri, tha se nuk është kërkuar asnjëhe

No Pic available
  • 2014-06-06

Brazil 2014, ja cilat janë skuadrat e zemrës të 50 politikanëve

Nga Rama, Berisha, Meta, Basha, Majko, tek Mesila Doda dhe Majlinda Bregu. Gjermania, ekipi me më shumë tifozë, në vend të dytë axurrët, mbyll podin Anglia Shpesh thonë se janë dribluesit më të mëdhenj. Ka syresh që në aktivitetin e përditshëm vënë në funksion strategjinë mbrojt