Rezultate te kerkimit per termin: +Gjush +Dakon

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.035 / keyword[0] gjush / docs[0] 26 / hits[0] 39 / keyword[1] dakon / docs[1] 323 / hits[1] 399 /
Berisha sulmon Dakon: Mjerë ti o Gjush! Vrit veten o
  • 2019-01-24

Berisha sulmon Dakon: Mjerë ti o Gjush! Vrit veten o

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka një reagim lidhur me kryebashkiakun e bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako. Ai i thotë që më mirë të vrasë veten dhe ta hanë qentë e bashkisë, se sa Taulant Balla. Mjerë e ti o Gjush! Ti që nga magu i partisë siçiliste u bëre dje gjysmë Gjush! O Gj

Kërcënime për Dakon, Basha: Kush është Rrumi i Sukthit, ushtar i xhuxhit?
  • 2018-10-28

Kërcënime për Dakon, Basha: Kush është Rrumi i Sukthit, ushtar i xhuxhit?

Nga Manza e Durrësit ku akuzoi Vangjush Dakon për blerje votash në bashkëpunim me grupin kriminal Avdylaj dhe i kujtoi Prokurorisë se kryebashkiaku i qytetit bregdetar duhet arrestuar në kuadër të Dosjes 399, kryedemokrati Lulzim Basha zbuloi edhe një emër tjetër të kësaj historie. Pers

Basha: Vangjush Dako bleu vota me 25 qershor, po hetohet
  • 2017-11-20

Basha: Vangjush Dako bleu vota me 25 qershor, po hetohet

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar akuzat e tij në lidhje me vjedhjen e votave të 25 qershorit. Në qendër të akuzave ndodhet Vangjush Dako, ku sipas Bashës ai ka bashkëpunuar me kriminelët për të mbledhur vota dhe si këmbim  ai do i shpërblente me tenderë miliona doll